4ARMY-U-01 ANATOMICZNA ORTEZA UDA

4ARMY-U-01 ANATOMICZNA ORTEZA UDA

4ARMY-U-01
Dostępny na zamówienie
125,00 zł
ROZMIAR

 

Ortezy grupy 4Army, to specjalnie dedykowana linia ortez ortopedycznych, charakteryzująca się anatomiczną konstrukcją, zdecydowanie zwiększoną wytrzymałością oraz wykończeniem w militarnym kamuflażu typu pantera. Ortezy te są wyrobami medycznymi klasy I, i doskonale sprawdzają się jako zabezpieczenie stawów w trudnych warunkach, wymagających zwiększonej wytrzymałości wyrobu.

 

Orteza 4Army-U-01 to anatomiczna orteza uda wykonana ze wzmocnionego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się dużą wytrzymałością, miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu.

 

Jest to strukturalny surowiec składający się z perforowanej pianki neoprenowej i poliamidowych dzianin okładkowych. Zewnętrzna okładzina została dodatkowo pokryta kamuflażem typu pantera. Dzięki perforacji i zastosowaniu systemu AirSupplySystem, zabezpieczony staw jest nie tylko skutecznie wentylowany, ale także utrzymywana jest odpowiednia jego ciepłota. Bardzo ważnym atutem tego surowca jest to, że nie jest to wyrób dziany, nie posiada grubych włókien, przez co sploty dzianiny nie odciskają się na skórze użytkownika i nie powodują ran w miejscach dużej kompresji. Ponadto jest to surowiec wodoodporny.

 

Orteza posiada nowy anatomiczny krój, a jej konstrukcja jest dodatkowo wzmocniona. Oddychający lecz solidny materiał odprowadza wilgoć z ciała i pozwala na jej używanie nawet w wyjątkowo ekstremalnych warunkach.

Orteza uda 4Army-U-01 dostarcza doskonałej kompresji, co zwiększa cyrkulację krwi. Dzięki temu mięśnie uda, podczas aktywności fizycznej, zostają dotlenione, co z kolei wpływa na zwiększoną efektywność ich pracy. Poza tym, nasza orteza zmniejsza ewentualne wysięki i krwiaki oraz chroni mięśnie przed gwałtownymi skurczami prowadzącymi do ich zerwań i skręceń.

 

PRZEZNACZENIE

  • skręcenie mięśni uda,
  • naderwanie mięśni uda,
  • uszkodzenie więzadeł kolana (ACL),
  • uszkodzenie lub stan zapalny mięśni kulszowo-goleniowych (głównie dwugłowy uda)

 

TABELA ROZMIAROWA

 

Rozmiar Obwód uda 5 cm poniżej pachwiny Sposób dokonywania pomiaru
S 48-52 cm Sposób dokonywania pomiaru - obwód uda
M 52-56 cm
L 56-60 cm
XL 60-64 cm
50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania