Aparaty na haluksy

Haluksy jest to schorzenie dużego palca u stopy polegające na jego deformacji przez nachodzenie jednego palca na drugi.

Paluch koślawy powstaje w wyniku noszenia nieprawidłowego obuwia i dotyka on 4% społeczeństwa z czego 90% to kobiety. Często problem ten dotyka osoby mające pracę stojącą lub tańczącą balet. Aby pozbyć się tego problemu konieczne jest noszenie dobrze dobranych butów oraz wkładanie na palce specjalnych separatorów.

Zlekceważenie tego problemu może sprawić, że w późniejszym czasie konieczny będzie zabieg operacyjny.

 

Dlaczego używanie aparatów korekcyjnych na halluksy jest takie ważne?

 

Osoby mające problem z palcem koślawym wiedzą jak utrudnia on chodzenie. Jest on często powodem bólu stopy i może prowadzić do zmian zwyrodnieniowych w okolicy tawu śróstopno-palcowego. Mimo że tak wiele osób ma z tym problem, nic z tym nie robi.

Aparat korekcyjny na haluksy został stworzony z myślą o osobach, które posiadają wadę palca koślawego. Zmniejsza on deformację palca i powoduje że jeden palec nie nachodzi na drugi i poprawia zdecydowanie komfort noszenia i samopoczucie.

 

Aparaty na haluksy w ofercie naszego sklepu

 

Na stronie www.ortezka.pl można znaleźć ortezy i aparaty na halluksy w niskich cenach. Bogata oferta producentów, które można u nas nabyć sprawia, że każdy może dobrać taki aparat, który spełni wszystkie jego wymagania, a jest naprawdę w czym wybierać.

Aparaty korekcyjne Marcin, które posiadamy w sklepie zapobiegają i leczą paluch koślawy, występują w beżowym kolorze i stosuje się je zarówno na lewą jak i prawą nogę. Do produktu dodatkowo dołączony jest ekspander do ćwiczeń który przyspieszy powrót do zdrowia.

Szyna Thomsena to kolejna propzycja, która opiera się o 3-punktowy system podparcia stworzony dla jeszcze lepszego dopasowania sił korekcyjnych. Szyna dba o prawidłowe ustawienie kości śródstopia, zapobiega płaskostopiu a dodatkowo jest w atrakcyjnie niskiej cenie.

Na stanie posiadamy również taki bestseler jakim niewątpliwie stał się aparat na haluksa HALLUFIX firmy DJO GLOBAL. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą ortez na palce, a w przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Życzymy udanych zakupów i wierzymy, że jakość naszych produktów sprawi, że jeszcze nie raz wrócą Państwo do naszego sklepu.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania