BACKJOY POSTURE+ MINI korektor...
BACKJOY POSTURE+ MINI korektor...
BACKJOY POSTURE+ MINI korektor...
BACKJOY POSTURE+ MINI korektor...
BACKJOY POSTURE+ MINI korektor...
BACKJOY POSTURE+ MINI korektor...

BACKJOY POSTURE+ MINI korektor kręgosłupa

BJ 03
Dostępny na zamówienie
179,00 zł
Brutto
KOLOR

 

Przenośne siedzisko korygujące ustawienie kręgosłupa dla dzieci. Obciążenie maksymalne do 55kg. Produkt dostępny w kolorze czarnym, czerwonym, niebieskim i różowym.

 

JAK DZIAŁA BACKJOY?

 

 

Gdy siedzimy na zwykłym krześle kąt pomiędzy naszym tułowiem a udami wynosi około 90 stopni. W tej pozycji nasza miednica jest przechylona do tyłu, a plecy układają się w literę “C”. Takie siedzenie bardzo często powoduje ból odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ponieważ w tej nienaturalnej pozycji nasze mięśnie, więzadła i kręgi są przeciążone. Zgarbiona pozycja sprzyja również bólowi kręgosłupa szyjnego.

Podłożenie pod pośladki korektora BackJoy powoduje, że miednica pochyla się ku przodowi, wymuszając jednocześnie prawidłowe, fizjologiczne ustawienie kręgosłupa. Kąt między naszym tułowiem a udami staje się rozwarty, co dodatkowo sprzyja normalizacji napięcia poszczególnych grup mięśniowych, niwelując uczucie dyskomfortu, napięcia i bólu.

KTO MOŻE KORZYSTAĆ Z BACKJOY?

BackJoy może stanowić uzupełnienie Twojego aktualnego programu terapeutycznego. Nie uleczy przyczyny Twojego bólu pleców, ale zmniejszy uciski i naprężenia spowodowane nieprawidłowym siedzeniem, które pogarszają Twój stan. Oto lista schorzeń, w których korektor BackJoy może być pomocy:

 1. ból krzyża, ból pleców, uczucie naciągnięcia mięśni grzbietu podczas siedzenia
 2. dyskopatia w odcinku lędźwiowym kręgosłupa
 3. zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa i krążków międzykręgowych
 4. ucisk krążka na nerw (na przykład rwa kulszowa)
 5. urazy pleców
 6. urazy biodra
 7. ból w odcinku szyjnym kręgosłupa
 8. ból kości ogonowej
 9. zwężenie kanału kręgowego
 10. osteoporoza
 11. skolioza

Chociaż tak naprawdę korektorów BackJoy mogą używać wszyscy, którzy długotrwale przebywają w pozycji siedzącej*. Jeśli długie siedzenie powoduje u Ciebie ból kręgosłupa korektor BackJoy będzie idealnym rozwiązaniem. Jeśli podczas siedzenia nie odczuwasz bólu – możesz stosować siedzisko BackJoy jako profilaktykę, aby po prostu siedzieć prosto. Nie będziesz musiał cały czas kontrolować swojej postawy, BackJoy zrobi to za Ciebie! Korektory BackJoy dostępne są również w wersji dla dzieci.

*Korektory BackJoy nie powinny być stosowane u osób, które nie posiadają kontroli motorycznej dolnej części kręgosłupa i miednicy (np. u osób z uszkodzeniem rdzenia kręgowego).

 

KIEDY ODCZUJĘ ULGĘ?

Większość użytkowników odczuwa natychmiastową ulgę, pozostali potrzebują kilku tygodni regularnego użytkowania aby odczuć korzyści płynące z BackJoy. Jeśli siedząc na korektorze nie odczuwasz zmiany upewnij się, że dokładnie przestrzegasz instrukcji użytkowania: korektor BackJoy nie powinien odstawać od Twoich pośladków. Pamiętaj, aby gdy siedzisz na BackJoy nie opierać się o oparcie swojego krzesła.

 

GDZIE MOGĘ UŻYWAĆ BACKJOY?

Korektorów BackJoy można używać w domu, w pracy, w samochodzie, można je zabrać do szkoły czy na mecz. Są całkowicie przenośne. Najlepiej sprawdzają się na powierzchniach twardych.

 

KONSERWACJA I CZYSZCZENIE

Korektory BackJoy można czyścić gąbką z użyciem łagodnego mydła i wody lub przy użyciu środków do czyszczenia tapicerki. Korektorów nie należy moczyć, ani czyścić ich w pralce czy zmywarce. Nie należy pozostawiać korektorów BackJoy na fotelu samochodowym w upalne dni – długa ekspozycja na ciepło i słońce (powyżej 60°C) spowoduje trwałe uszkodzenie materiału, nie podlegające reklamacjom.

 

OPIS MODELU POSTURE PLUS MINI

 

 

50 Przedmioty
2020-11-02
Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania