Cargo Master A 142 Schodołaz transportowy

Cargo Master A 142 Schodołaz transportowy

Cargo Master A142
Dostępny na zamówienie
13 804,88 zł

 

Do transportu „niewygodnych” ładunków - na trudnym podłożu. Niezwykle wytrzymały schodołaz, przeznaczony do transportu bardzo ciężkich (o wadze kilkuset kilogramów) i / lub wyjątkowo „nieporęcznych” ładunków, zapewniający jednocześnie pełną stabilność i bezpieczeństwo przemieszczanego towaru - nawet na trudnym podłożu.

Jakie są główne zalety tego schodołazu transportowego

 
  • Schodołazy towarowe z serii A pomagają w obsłudze nawet najcięższych ładunków, które bez problemu i większego wysiłku można – w pojedynkę - przetransportować schodami w górę lub w dół.
  • Dzięki odpowiedniej konstrukcji urządzenia i jego pełnym oponom gumowym, sprzęt może być z powodzeniem używany na przykład na terenie budowy, gdzie podłoże jest „nieprzyjazne” (nierówne, kamieniste etc.).
  • Cargo Master A wyposażony jest w silnik o dużej mocy oraz podstawowy i dodatkowy zestaw – łatwo wymienialnych - akumulatorów, które można ładować nawet w trasie - przy pomocy kabla samochodowego (opcja przydatna na przykład w przypadku firm kurierskich).

Gdzie najlepiej sprawdza się schodołaz Cargo Master A

Sprzęt tego typu wykorzystywany jest przez budowlańców, pracowników branży transportowej (na przykład przy „wnoszeniu” na piętro pieców, kuchenek, kotłów grzewczych czy lodówek), w sklepach, magazynach, a także różnego rodzaju firmach usługowych.

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania