Cargo Master A350 Schodołaz transportowy

Cargo Master A350 Schodołaz transportowy

Cargo Master A350
Dostępny na zamówienie
19 700,00 zł
Brutto

 

Schodołaz dla profesjonalistów

Dźwiganie ciężkich ładunków w górę i w dół schodów jest jednym z najważniejszych wyzwań transportowych. W większości przypadków do wykonania zadania niezbędne są przynajmniej dwie sprawne i silne fizycznie osoby. Ich kręgosłupy i stawy są ekstremalnie przeciążone, a ryzyko wypadku bardzo duże.

Cargo master transportuje po schodach praktycznie każdy ciężki ładunek z łatwością, przy minimalnym nakładzie sił ludzkich. Pojedyncza osoba sterująca urządzeniem już generalnie wystarcza, aby obsłużyć większość zadań. Produkty CargoMaster serii A są szczególnie przydatne do transportu ekstremalnie ciężkich i/lub nieporęcznych towarów. W takich sytuacjach bezpieczeństwo i stabilność powinny być najważniejszym priorytetem.

 Typ A350 jest naszym urządzeniem specjalnym do obsłużenia najcięższych ładunków. Jest on w stanie przewieźć po schodach przedmioty o masie do 350kg nadając się w związku z tym szczególnie dobrze do transportu pieców, kuchenek i kotłów grzewczych.

Jego mocny silnik elektryczny zasilany jest przez akumulatory, które mogą być łatwo wymienione. Przy użyciu kabla samochodowego akumulatory mogą być ładowane w trasie. Dodatkowy zestaw akumulatorów pozwala na ciągłe użytkowanie CargoMastera bez przerwy na ładowanie.

Ze względu na bardzo duży prześwit modele z serii A są również przydatne w miejscach robót budowlanych. Nawet jeśli podłoże nie jest równe i zanieczyszczone kamieniami albo gwoździami CargoMaster może być bezpiecznie użytkowany. Dzięki swym pełnym gumowym oponom CargoMaster nie poddaje się nawet w przypadku ciągłego funkcjonowania w ciężkich warunkach.

Dotychczas przynajmniej dwóch mężczyzn dźwigało ciężkie ładunki po schodach. Teraz, dzięki CargoMaster to samo zadanie może być wykonane bez wysiłku przez jednego człowieka. Schodołaz dla profesjonalistów oszczędza zdrowie Twoich pracowników i zawartość portfela, ponieważ z pomocą CargoMastera jedna osoba sterująca urządzeniem wystarcza w większości przypadków. Dlatego inwestycja zwraca się w bardzo krótkim czasie.

 

Parametry techniczne
Ładowność 350 kg
Prędkość wspinaczki (stopień/min.) 4-10
Zasięg na jednym ładowaniu akumulatorów (piętra, zależne od obciążenia) 15-30
Masa własna z akumulatorami 46 kg
Wysokość 113 cm
Szerokość 59 cm
Głębokość 52 cm
50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania