Dr Sapporo poduszka ortopedyczna London

Dr Sapporo poduszka ortopedyczna London

DRS 22
Dostępny na zamówienie
95,00 zł
Brutto

 

Dr Sapporo poduszka ortopedyczna London

Nowość, Poduszka ortopedyczna LONDON to poduszka ortopedyczna wykonana z najwyższej jakości pianki z pamięcią w formie drobnych, cienkich pasków piankowych (frytek). Jest termoplastyczna, pod wpływem ciepłoty ciała dopasowuje się do jego kształtu i idealnie podpiera naturalne krzywizny kręgosłupa. Usuwa zjawisko kumulacji wagi przez równomierne rozłożenie ciężaru ciała umożliwiając niezakłócony przepływ krwi i likwidując przyczyny bólu karku, głowy oraz kręgosłupa. Posiada tzw. otwarte komórki pozwalające na wentylację i swobodną cyrkulację powietrza, odprowadzanie nadmiaru ciepła spod głowy i wilgoci dzięki czemu skóra pozostaje sucha i nie poci się. Dla zachowania świeżości poduszki można ją wietrzyć proces ten jest ułatwiony, ponieważ wkład poduszki nie jest monolityczny (bryła), tylko stanowi on luźny wkład piankowy (frytka).

Poduszka LONDON posiada poszewkę wykonaną w technologii 3D - spód poszewki obszyty jest specjalną siatką 3D, która zapewnia stałą cyrkulację powietrza co wydłuża żywotność poduszki.

NIE NALEŻY PRODUKTU PRAĆ, MOCZYĆ ORAZ WYCISKAĆ.

Posiada miękką powłoczkę wyposażoną w zamek błyskawiczny, umożliwiający zdejmowanie i pranie w 40°C. Poduszka jest zarejestrowana jako wyrób medyczny I klasy, spełnia wymogi ochrony zdrowia.
 

Poduszka ortopedyczna LONDON zalecana jest:

  • przy niespecyficznych bólach karku, szyi, głowy,
  • przy zwyrodnieniach stawów międzykręgowych kręgosłupa szyjnego,
  • przy artretycznych bólach kręgosłupa szyjnego,
  • przy zmianach dyskopatycznych kręgosłupa szyjnego,
  • wspomagająco, przy leczeniu chorób i urazów odcinka szyjnego.

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania