Dr Sapporo poduszka ortopedyczna New...

Dr Sapporo poduszka ortopedyczna New York

DRS 21
Dostępny na zamówienie
99,00 zł
Brutto

 

Dr Sapporo poduszka ortopedyczna New York

Nowość, poduszka ortopedyczna NEW YORK to poduszka ortopedyczna wykonana z najwyższej jakości pianki z pamięcią w formie drobnych, cienkich pasków piankowych (frytek). Jest termoplastyczna, pod wpływem ciepłoty ciała dopasowuje się do jego kształtu i idealnie podpiera naturalne krzywizny kręgosłupa. Usuwa zjawisko kumulacji wagi przez równomierne rozłożenie ciężaru ciała umożliwiając niezakłócony przepływ krwi i likwidując przyczyny bólu karku, głowy oraz kręgosłupa. Posiada tzw. otwarte komórki pozwalające na wentylację i swobodną cyrkulację powietrza, odprowadzanie nadmiaru ciepła spod głowy i wilgoci dzięki czemu skóra pozostaje sucha i nie poci się. Dla zachowania świeżości poduszki można ją wietrzyć proces ten jest ułatwiony, ponieważ wkład poduszki nie jest monolityczny (bryła), tylko stanowi on luźny wkład piankowy (frytka).

Poduszka NEW YORK posiada poszewkę wykonaną w technologii 3D - boki poszewki obszyte są specjalną siatką 3D, która zapewnia stałą cyrkulację powietrza co wydłuża żywotność poduszki.

NIE NALEŻY PRODUKTU PRAĆ, MOŻYĆ ANI WYCISKAĆ

Posiada miękką powłoczkę wyposażoną w zamek błyskawiczny, umożliwiający zdejmowanie i pranie w 40°C. Poduszka jest zarejestrowana jako wyrób medyczny I klasy, spełnia wymogi ochrony zdrowia.

Poduszka ortopedyczna NEW YORK zalecana jest:

  • przy niespecyficznych bólach karku, szyi, głowy,
  • dla rozluźnienia mięśni, relaksu i lepszego samopoczucia,
  • aby zniwelować drętwienie ramion i rąk,
  • przy zawrotach głowy,
  • przy zmianach dyskopatycznych kręgosłupa szyjnego.

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania