DR.SAPPORO Orto-but pooperacyjny
DR.SAPPORO Orto-but pooperacyjny
DR.SAPPORO Orto-but pooperacyjny
DR.SAPPORO Orto-but pooperacyjny

DR.SAPPORO Orto-but pooperacyjny

BN 05
Dostępny na zamówienie
111,11 zł

But pooperacyjny , haluks .

ROZMIAR

 

Wskazania: po operacjach lub zabiegach w obrębie stopy, w cela odciążenia przodostopia, np.: operacje haluksów złamania palców, śródstopia rany lub owrzodzenia pod palcami stopy lub pod głowami dalszymi kości śródstopia stopa cukrzycowa zastoje żylne w obrębie stóp

Przeciwwskazania: Zaleca się konsultację lekarską przed zastosowaniem wyrobu u osób z zaburzeniami równowagi. Nie stosować wyrobu w przypadku śliskich powierzchni.

Właściwości: specjalnie zaprojektowana podeszwa wyrobu ORTO-BUT zapewnia przeniesienie ciężaru ciała w kierunku pięty, dzięki czemu przednia część stopy zostaje odciążona. Odciążenie przodostopia tworzy warunki sprzyjające szybszemu gojeniu miejsca zabiegowego i operowanych struktur. Zastosowanie buta umożliwia szybki powrót do mobilności i przyspiesza rekonwalescencję. Otwarta konstrukcja przedniej części buta zapewnia wygodę użytkowania a liczne otwory umożliwiają stały dostęp powietrza. Długie paski umożliwiają założenie buta na każdy rodzaj opatrunku.

Oznakowanie: ORT-BUT produkcji DR SAPPORO oznaczony jest międzynarodowym znakiem CE potwierdzającym, że jako wyrób medyczny klasy I spełnia wymogi ochrony zdrowia zawarte w dyrektywie 93/42/EEC .

Czyszczenie i przechowywanie: Rdzeń buta wykonany jest z tworzywa sztucznego EVA, dzięki czemu można go czyścić wodą i detergentem. Po umyciu but należy dokładnie wysuszyć. Taśmy należy czyścić oddzielnie, prać ręcznie w temperaturze 30 stopni. Przechowywać w suchym miejscu. Nie wystawiać na działanie promieni słonecznych.

Sposób użytkowania: But należy założyć na stopę z opatrunkiem. But występuje w 2 rozmiarach: M oraz L. But jest uniwersalny dla prawej i lewej stopy. Poniżej znajduje się tabela rozmiarów:

                                                                 

448 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania