ELITE I Ciśnieniomierz Automatyczny

ELITE I Ciśnieniomierz Automatyczny

ELITE I
Dostępny na zamówienie
120,00 zł
Brutto
MODEL

 

Ciśnieniomierz automatyczny GESS ELITE 1


Niezawodny naramienny ciśnieniomierz automatyczny GESS ELITE 1 to bardzo komfortowy aparat, za pomocą którego każdy użytkownik zmierzy łatwo ciśnienie krwi. Ten model charakteryzuje się bardzo niskim poziomem hałasu. Pozwala na to innowacyjna, specjalnie opracowana przez nas pompa, która jest nie tylko cicha, ale również szybka. To znacznie skraca czas pomiaru i jednocześnie podnosi komfort użytkowania. Natomiast duży wyświetlacz LCD znacznie ułatwia odczyt pomiaru nawet osobom niedowidzącym.
 
Ciśnieniomierz automatyczny GESS ELITE 1 został wyposażony także w liczne dodatkowe funkcje, które sprawiają, że to urządzenie staje się prawdziwym centrum kontroli ciśnienia użytkownika. Ten model posiada między innymi detektor arytmii (IHB), a także wskaźnik ciśnienia, opracowany na podstawie międzynarodowej klasyfikacji WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) – każdy pomiar, w zależności od wartości, jest zaliczany do jednego z 6 poziomów (od optymalnego do ciężkiego nadciśnienia).
 
 
Proponowany przez nas model ciśnieniomierza GESS ELITE 1 wskazuje uśrednioną wartość trzech ostatnich pomiarów. Dodatkowo aparat został wyposażony w technologię MULTI-USER, co sprawia, że na jednym urządzeniu trzech użytkowników może przechowywać w pamięci w sumie aż 120 pomiarów.
 
 
Za pomocą ciśnieniomierza GESS ELITE 1 można dokonywać pomiarów nawet poza domem, ponieważ posiada zasilanie na baterie, a w razie konieczności można podłączyć aparat także do zasilacza.
 
 
Zapraszamy do składania zamówień już dziś!
 
 
Numer katalogowy: HL858
 
 
Gwarancja: 36 miesięcy.
 
 
Dane techniczne:
 

zasilanie: 4x AAA( w kpl ) / Zasilacz  ( opcja )
metoda pomiaru : oscylometryczna
wyświetlacz : LCD
żywotność baterii : ok 300 pomiarów
zakres pomiaru : Ciśnienie: 0 ~ 300 mmHg
                         Puls: 40 ~ 199 uderzeń/Min
Dokładność        Ciśnienie: ± 3 mmHg 
                         Puls: ± 5 % Max.
 
50 Przedmioty
Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania