Fartuchy Medyczne

Fartuchy medyczne

 

Fartuch medyczny jest to podstawowy element odzieży lekarza. Dlatego tak ważne jest aby jakość wykonania takiego fartucha była jak najwyższa. Dobrze dobrana tkanina ma wpływ na komfort noszenia oraz przewiewność fartucha.

 

Fartuchy ochronne dla lekarzy i personelu medycznego chronią dodatkowo jego właścicieli przed różnego rodzaju zarazkami i zakażeniami na które jest niewątpliwie narażony podczas pracy z pacjentem.

Na rynku istnieje wiele rodzajów fartuchów medycznych przeznaczonych dla kobiet. Różnią się one przede wszystkim krojem, fasonem oraz to dla jakiej grupy odbiorców został uszyty. Inne fartuchy medyczne porzebują studenci kierunków medycznych a inne profesjonalni lekarze. Bez względu na przeznaczenie taki fartuch powinien być funkcjonalny i wygodny.

 

Fartuch laboratoryjny przeważnie jest pierwszym elementem wyposażenia każdego studenta medycyny. Obok stetoskopu, rękawiczek jednorazowych czy maseczki ochronnej to on jest konieczny gdy chcemy być dobrze przygotowani do zajęć.

W sklepie posiadamy różnego rodzaju fartuchy medyczne, które zaspokoją gusta najbardziej wybrednych pielęgniarek, studentek medycyny lub kosmetyczek. Dobrze sprawdzą się zarówno podczas zajęć laboratoryjnych oraz podczas pracy w szpitalu.

 

W asortymencie posiadamy fartuchy takich znanych marek jak Cherokee, Code Happy czy Dickies. Obok fartuchów medyczych damskich znajdą Państwo również w naszym sklepie spodnie medyczne damskie które w połączeniu z fartuchem i obuwiem medycznym stworzą doskonałą całość. Fartuchy medyczne można zamówić w naszym sklepie internetowym będź w sklepie stacjonarnym w Poznaniu

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania