FootWave™ KIDS SUPI

FootWave™ KIDS SUPI

Dostępny na zamówienie
64,23 zł
ROZMIAR

 

FootWave™ KIDS SUPI

POZIOM 2: KOŚLAWOŚĆ FUNKCJONALNA STÓP I KOLAN, PŁASKOSTOPIE

Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave KIDS SUPI to bezpieczne medyczne wkładki zaprojektowane z myślą o dzieciach, u których stwierdzono koślawość stóp i kolan lub płaskostopie. Unikatowa budowa dynamicznych wkładek FootWave pomaga zmniejszyć ból stóp dziecka, szczególnie pięty, zwiększa stabilność i komfort poruszania się. Wkładki FootWave Kids mogą być stosowane zarówno jako leczenie koślawości i płaskostopia u dzieci, jak i profilaktycznie, aby zapobiegać powyższym dolegliwościom. Pomagają w okresie intensywnego wzrostu dziecka.

Dzięki korytkowej formule dobrze stabilizują tyłostopie i wymuszają poprawną postawę. Mogą być stosowane do każdego obuwia, także szkolnego i sportowego.

W przypadku zaawansowanych dolegliwości stóp i szczególnych stanów chorobowych dziecka wskazana jest konsultacja z lekarzem lub specjalistą.

Zaopatrując się we wkładki FootWave™ KIDS SUPI:

  • ZAPEWNISZ WYRÓWNANIE OSI KOŃCZYN DOLNYCH
  • Wkładki dają stopom naturalne wsparcie i stabilizację, przywracając im ich prawidłową oś ruchu - stopy i kolana "wyprostują" się. 
  • PRZECIĄŻENIA BĘDĄ AMORTYZOWANE 
  • Zmniejsszy to ewentualny ból i dyskomfort, zapobiegnie mikro-urazom oraz deformowaniu się stopy.
  • ZAPEWNISZ WSPARCIE I KONTROLĘ TYŁOSTOPIA
  • Podwójny amortyzator kierunkowy pięty pochłania wstrząsy i rozkłada nacisk, a korytko piętowe stabilizuje stopy w prawidłowych pozycjach. 
  • ZWIĘKSZYSZ KOMFORT PORUSZANIA SIĘ
  • Miękki materiał wyściółki zapobiega obtarciom i sprawia, że wkładki są bardzo wygodne. Otwory wentylacyjne odprowadzają nadmiar ciepła i wilgoci. 
Zastosowanie płaskostopie, koślawość stóp i kolan
Rozmiary XSK; SK; K; XS
Dla Kogo Dla dzieci
Wszystkie
Choroba Bóle kolan
Ból pięty
Koślawość
Płaskostopie podłużne

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania