FootWave™ LADY VERSA

FootWave™ LADY VERSA

Dostępny na zamówienie
109,00 zł
Brutto
ROZMIAR

 

Ulubione, piękne koturny czy kozaki? Jednak jak wytrzymać w obuwiu na obcasie cały dzień? Często rezygnujemy z tego rodzaju butów z powodu występującego dyskomfortu. Najpierw czujemy ucisk w przedniej części stopy, następnie przeradza się on w piekący ból, nie do wytrzymania. Jeżeli Twoim stopom też dokuczają dolegliwości bólowe, zastosuj wkładki do butów FootWave LADY VERSA i zapewnij komfort noszenia ulubionych butów na obcasie. 

Obuwie na średnim obcasie lub nieco węższe buty nie zawsze będą pozwalały na użycie specjalistycznej wkładki. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów stworzyliśmy model, który doskonale dopasowuje się również w przypadku butów na nieco wyższym obcasie. Specjalna budowa wkładek i nowoczesne materiały to najlepsze połączenie. Optymalny sposób profilowania korytka umożliwia dodatkową amortyzację, a poprzez odpowiednio profilowaną budowę nasze wkładki pozwalają na odpoczynek zmęczonym i obolałym stopom. Mogą być używane w wielu modelach butów, np., kozakach czy półbutach. Wkładki zaprojektowano, aby równomierne rozłożyć ciężar ciała na całą powierzchnię stóp i dzięki temu zmniejszyć uczucie piekącego bólu w okolicach śródstopia i przodostopia. Jeśli po raz kolejny czujesz, że Twoje palce i stopy mają już dosyć, wypróbuj specjalne wkładki i zapewnij im solidne wsparcie. Dzięki specjalnie dopasowanym wkładkom nie musisz rezygnować z ich noszenia ulubionych butów.

CECHY:

- Platforma podeszwowa wkładki zapewnia stabilizację oraz prawidłowe wsparcie.

- Profilowane korytko piętowe powoduje prawidłowe ustawienie osi kończyny dolnej w pozycji neutralnej. Twoje stopy nie będą przekręcać się w trakcie poruszania, a nogi będą poruszać się w prawidłowych osiach (nie będą się koślawić/szpotawić, pięty nie będą „uciekać” na zewnątrz, do wewnątrz).

- Podparcie łuków podeszwowych zapewnia odciążenie rozcięgna podeszwowego dzięki czemu Twoje łuki podeszwowe (podłużny i poprzeczny) będą prawidłowo wysklepione, stopy będą się mniej męczyć i pracować prawidłowo.

- Komfortowa wyściółka z mikrofibry zapewniają odpowiedną higienę, wentylację. Miękki materiał zapobiega obtarciom i sprawia, że wkładki są bardzo wygodne.

- Pelota metatarsalna- redukuje ból śródstopia i przywraca kształt łuku podłużnego i poprzecznego oraz zapobiega powstawaniu odcisków i modzeli.

WSKAZANIA:

- użytkowanie obuwia z uniesieniem tyłostopia (kozaki, koturny, platformy, buty wyjściowe, półbuty, itp.)

- bóle zmęczeniowe

- bóle łuków podeszwowych

- bóle i przeciążenia przodostopia

Zaopatrując się we wkładki FootWave™ LADY VERSA:

  • ZWIĘKSZYSZ SWÓJ KOMFORT PORUSZANIA SIĘ W OBUWIU Z UNIESIENIEM TYŁOSTOPIA
  • Dopasowany do Twojej stopy profil (kształt) łuków podeszwowych zapewni Ci niezastąpioną wygodę. 
  • ZAPEWNISZ WSPARCIE ŁUKÓW PODESZWOWYCH
  • Wkładki FootWave LADY VERSA unoszą śródstopie (łuk poprzeczny), zmniejszają napięcie oraz redukują nacisk i obciążenia. 
  • POCZUJESZ ULGĘ W BÓLU STÓP, KOLAN, BIODER I KRZYŻA
  • Efektywnie usuwają bóle zmęczeniowe nóg i stóp, dedykowane są do obuwia na wysokim obcasie (powyżej 3 cm). 
Zastosowanie koturny, kozaki, platformy, obuwie na obcasie
Rozmiary XS, S, M, L, XL
Dla Kogo Dla kobiet
Wszystkie
Choroba Bóle kolan
Bóle kręgosłupa
Bóle stóp
Metatarsalgia
Płaskostopie poprzeczne
palce młotkowate

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania