FootWave™ MASSAGE zestaw do ćwiczeń

FootWave™ MASSAGE zestaw do ćwiczeń

FootWave MASSAGE
Dostępny na zamówienie
60,98 zł

 

FootWave™ MASSAGE

ZESTAW AKCESORIÓW DO MASAŻU STÓP: WAŁEK Z WYPUSTKAMI (Ø 14 CM, DŁ. 33 CM), ROLKA DO ĆWICZEŃ I MASAŻU TYPU JEŻYK, PIŁKA TWARDA (HARD-BALL)

Idealny zestaw akcesoriów do masażu w Twoim domu! W jednym komplecie znajdziesz aż trzy różne przyrządy, pozwalające na wykonywanie różnorodnych ćwiczeń rozluźniających i masażu tkanek miękkich. Wśród nich:

  • Wałek z wypustkami – poprawia krążenie, rozluźnia punkty spustowe, przyspiesza regenerację, idealny do większych partii ciała
  • Rolka do masażu typu jeżyk – do dynamicznego masażu kolczastymi piłeczkami, które stymulują układ krążenia i nerwowy. Dobrze sprawdzają się również przy rozmasowywaniu punktów szczególnie bolesnych. Rolka przynosi ulgę i relaks.
  • Piłka twarda (hard-ball) – do punktowego masażu wybranej partii, np. rozcięgna podeszwowego. Dedykowana do ćwiczeń stóp, ale sprawdzi się również w punktowym masażu łydki czy uda.

To zestaw zwiększający komfort i przynoszący ulgę w codziennych obciążeniach mięśni. Rekomendujemy go, jako terapię uzupełniającą do leczenia wkładkami ortopedycznymi FootWave™ oraz jako upominek dla najbliższych.

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania