FootWave™ SENSI

FootWave™ SENSI

Dostępny na zamówienie
109,00 zł
Brutto
ROZMIAR

 

Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave SENSI zaprojektowane zostały z myślą o specjalnych wymaganiach stóp Pacjentów borykających się z cukrzycą czy RZSem, lub po prostu posiadających wrażliwe stopy. Wyposażona została w specjalną wyściółkę z materiału PLASTAZOTE.

Plastazote to rodzaj specjalistycznej pianki polietylenowej spienionej czystym azotem, który tworzy strukturę zamkniętych pęcherzyków. Dzięki temu uzyskuje się niezwykle wytrzymały a zarazem elastyczny materiał. Dzięki swojej zamkniętej strukturze Plastazote nie absorbuje płynów ani gazów, co jest niezwykle istotne w zachowaniu maksymalnej higieny przy stopie cukrzycowej czy wrażliwej. Pianka jest lekka i wytrzymała, absolutnie nietoksyczna, bezzapachowa i sprężysta. Jest również dobrym izolatorem cieplnym, dzięki czemu nie przyjmuje nadmiernego ciepła i wytwarza go mniej podczas tarcia.

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii wkładki FootWave SENSI mogą być stosowane codziennie. Mogą być dezynfekowane i czyszczone, a pianka nie pozwala na absorpcję płynów i gazów. Odpowiednie podpieranie stopy oraz wysoki poziom amortyzacji sprawiają, że wkładki FootWave SENSI znacznie podnoszą poczucie komfortu.

Cechy:

- wyściółka wierzchnia skonstruowana z specjalistycznego materiału medycznego PLASTAZOTE

- odpowiednio miękkie, aby zapewnić wygode i komfrot użytkowania przy jednoczesnej stabilizacji i kontroli ruchu stopy

- posiadają amortyzatory kierunkowe podflex redukujące przeciążenia tyłostopia i przodostopia dla zapewnienia dodatkowej absorpcji wstrząsów

- posiadają głębokie korytko stabilizujące piętę

Wskazania:

- stopa wrażliwa (nadwrażliwa)

- zespół stopy cukrzycowej

- reumatoidalne zapalenie stawów

- nadpoliwość, zmiany skórne

Rozmiary XS; S; M; L; XL
Dla Kogo Dla kobiet
Dla mężczyzn
Wszystkie
Choroba Bóle stóp
Ból pięty
Stopa wrażliwa

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania