FootWave™KIDS SUPI 3/4

FootWave™KIDS SUPI 3/4

Dostępny na zamówienie
59,00 zł
Brutto
ROZMIAR

 

FootWave™KIDS SUPI 3/4

POZIOM 2: PŁASKOSTOPIE, KOŚLAWOŚĆ STÓP I KOLAN

UWAGA! Oferowana para wkładek jest długości 3/4 i jest to prawidłowa ich konstrukcja, zapewniająca poprawne działanie. W naszym sklepie są dostępne również modele o pełnej długości.

Dynamiczne wkładki ortopedyczne FootWave KIDS SUPI 3/4 to bezpieczne medyczne wkładki zaprojektowane z myślą o dzieciach, u których stwierdzono koślawość stóp i kolan lub płaskostopie. Unikatowa budowa dynamicznych wkładek FootWave pomaga zmniejszyć ból stóp dziecka, szczególnie pięty, zwiększa stabilność i komfort poruszania się. Wkładki FootWave Kids mogą być stosowane zarówno jako leczenie koślawości i płaskostopia u dzieci, jak i profilaktycznie, aby zapobiegać powyższym dolegliwościom. Pomagają w okresie intensywnego wzrostu dziecka.

Dzięki korytkowej formule dobrze stabilizują tyłostopie i wymuszają poprawną postawę. Mogą być stosowane do każdego obuwia, także szkolnego i sportowego.

W przypadku zaawansowanych dolegliwości stóp i szczególnych stanów chorobowych dziecka wskazana jest konsultacja z lekarzem lub specjalistą.

Zastosowanie płaskostopie, koślawość stóp i kolan
Rozmiary XSK; SK; K; XS
Dla Kogo Dla dzieci
Wszystkie
Choroba Bóle kolan
Ból pięty
Koślawość
Płaskostopie podłużne

50 Przedmioty
Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania