Foteliki rehabilitacyjne

Foteliki rehabilitacyjne wykorzystywane są podczas opieki nad osobą niepełnosprawną. Znajdują zastosowanie u dzieci jak i osób dorosłych, potrzebujących specjalnej opieki. Wykorzystuje się je podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak jedzenie, odpoczynek czy ćwiczenia rehabilitacyjne.

 

Siedziska ortopedyczne zaprojektowano w taki sposób aby ułatwić wykonywanie podstawowych czynności osobom, które będą z nich korzystać a nada wszystko zapewnić bezpieczeństwo i przyjemność z ich korzystania. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze fotelika dla swojego dziecka, skontaktuj się z naszą obsługą, która chętnie pomoże i doradzi.

 

Foteliki pionizujące, które można nabyć w naszym sklepie pomagają dzieciom we wstępnej pionizacji w pozycji siedzącej. Pomagają korygować wady postawy i są przydatne podczas wielu schorzeń rehabilitacyjnych. Wśród nich możemy wyróżnić: mózgowe porażenie dziecięce, choroby zwyrodnieniowe i reumatyczne stawów, czy różnego rodzaju choroby dysfunkcyjne mięśni.

 

Siedziska ortopedyczne dla dzieci to modele krzesełek, które powstały z myślą o najmłodszych. Są one mniejsze od standardowych ale mimo to dobrze dopasowują się do kształtu kręgosłupa i są bardzo funkcjonalne. Dodatkowo kształt i wygląd fotelika sprawia że dzieci chętniej z nich korzystają.

Sklep ortezka.pl ma do zaoferowania całą gamę fotelików rehabilitacyjnych w różnych rozmiarach i kolorach, które można łatwo regulować i dopasować do swoich potrzeb. Inne funkcje jakie posiadają krzesełka to możliwość odchylenia oparcia czy dobór pasów wspomagających. Całość sprawia, że pacjent może czuć się bezpiecznie i swobodnie.

 

Znajdą tu Państwo także siedziska do wózków inwalidzkich Jogger i Eio. Poprawiają one zdecydowanie komfort jazdy a podróż jest jeszcze lepsza.

 

Wszystkie foteliki zostały wykonane bardzo starannie z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, ich jakość umożliwia korzystanie z nich przez wiele lat. Najwyższa jakość w najniższej cenie tylko w naszym sklepie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania