IZOSOL D Płyn do dezynfekcji dłoń 1L

IZOSOL D Płyn do dezynfekcji dłoń 1L

Dostępny na zamówienie
73,17 zł

 

Izosol jest preparatem gotowym do użycia, oprócz bakteriobójczego alkoholu zawiera także dodatki ochronne, które nie niszczą skóry. Można go także stosować w dozownikach płynu dezynfekującego. Produkt stosuje się na ręce umyte wodą z mydłem. Żel należy wcierać w dłonie i pomiędzy palcami, aż do jego odparowania. Pojemność: 1000 ml.

BEZPIECZEŃSTWO MIEJSCA PRACY

Zarazki znajdujące się na zanieczyszczonych rękach i powierzchniach użytkowych powodują wiele chorób: dróg oddechowych oraz pokarmowych. Aby skutecznie z nimi walczyć należy pamiętać o regularnym i prawidłowym myciu i dezynfekcji rąk. W ten prosty i tani sposób możemy ustrzec siebie i innych przed chorobotwórczymi drobnoustrojami.

DEZYNFEKUJ RĘCE - POWSTRZYMUJ CHOROBY

Oprócz mycia rąk wodą z mydłem powinno się także stosownie je dezynfekować - dzięki podwójnej higienie mamy pewność skutecznego zapobiegania chorobom.

STOSOWANIE

Preparat oprócz bezpośredniego spryskiwania można także używać w dozownikach płynu dezynfekującego. Nie zalecane jest jego rozcieńczanie. Płyn wystarczy nanieść na wcześniej umytą skórę rąk, nie wycierać, pozostawić do wyschnięcia.

 

SPECYFIKACJA PRODUKTU

 

  • pojemność: 1000 ml
  • postać: ciecz w spryskiwaczu o charakterystycznym zapachu,
  • substancja czynna: Alkohol izopropylowy,
50 Przedmioty
No reviews

7 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania