JOLLY 150 Plus Schodołaz gąsienicowy dla...

JOLLY 150 Plus Schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych

JOLLY 150 Plus
Dostępny na zamówienie
11 279,63 zł

 

Schodołaz gąsienicowy dla osób niepełnosprawnych Jolly 150 Plus

 

SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH)


Idealny schodołaz do wózków inwalidzkich


TGR 150 Jolly to schodołaz do wózków inwalidzkich zdolny poradzić sobie z udźwigiem do 150kg. Jest to masa łączna osoby transportowanej oraz wózka inwalidzkiego. Ten schodołaz gąsienicowy osobowy przeznaczony jest do transportu osób niepełnosprawnych o większej wadze lub też posiadających cięższy wózek inwalidzki.

 

Mobilny schodołaz z wózkiem zamiast windy


Całkowita waga urządzenia to zaledwie 52 kg. Jest to mobilny i poręczny schodołaz gąsienicowy, zdolny poradzić sobie nawet w niewielkich przestrzeniach. Ten schodołaz z wózkiem pokona zakręty zarówno pod kątem prostym, jak i w kącie półpełnym na spocznikach o wymiarach 97 na 97cm oraz 97 na 200 cm. Schodołaz gąsienicowy TGR Jolly to urządzenie w pełni mobilne. Z tego powodu ten schodołaz z wózkiem nie wymaga żadnej instalacji. Dodatkowo, producent przewidział transport tego urządzenia między różnymi lokacjami. Zmyślna konstrukcja pozwala łatwo rozmontować ten schodołaz osobowy na dwie części, czemu z łatwością zmieści się w bagażniku, nawet mniejszego samochodu.

Bezobsługowy akumulator wielokrotnego ładowania o pojemności 12 V 24 Ah pozwala na pokonanie nawet do 50 pięter na jednym ładowaniu. Konstrukcja, jaką posiada ten elektryczny schodołaz gąsienicowy to połączenie wytrzymałości, zwrotności oraz lekkiej wagi. Cały schodołaz dla osób niepełnosprawnych waży zaledwie 52 kg. Dodatkowo, producent wyposażył ten elektryczny transporter schodowy w podzespoły odpowiadające za bezpieczeństwo. Nie zabraknie więc tutaj przycisku STOP, negatywnego elektromagnetycznego hamulca 12V, gąsienic pokrytych antypoślizgową gumą oraz rączek wykończonych antypoślizgowym materiałem.

 

Najlepszy schodołaz do wąskiej klatki schodowej


Schodołaz do bloku TGR 150 Jolly Plus to rozwiązanie dla wszystkich osób niepełnosprawnych oraz ich opiekunów, na co dzień zmagających się ciasnymi pomieszczeniami oraz z wąskimi klatkami schodowymi. Urządzenie skutecznie rozprawia się z problemem, jakim jest wychodzenie osoby niepełnosprawnej z domu. Wydajny silnik elektryczny pozwala na pokonanie 24 stopni na minutę.

Wnoszenie, znoszenie osób niepełnosprawnych po schodach


To po prostu sprawdzony schodołaz z wózkiem ze zwiększonym udźwigiem do 150kg, o wysokiej zwrotności i możliwości pokonywania zakrętów, zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie - zarówno osób niepełnosprawnych, jak i ich opiekunów. Używając ten schodołaz do wózków T.G.R. przekonasz się, że transport osób niepełnosprawnych po schodach oraz pokonywanie przez nich architektonicznych nie musi być bardzo wymagającą i stresujące czynnością.

 

ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH

 

Nowy wózek schodowy dla inwalidy Schodołaz Jolly udźwig 150kg
Tgr Jolly 150 na prostych schodach

 

Wnoszenie niepełnosprawnego po schodach Nowy schodołaz dla inwalidy
nowy schodołaz do bloku
50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania