K-SS-01 Klin termoaktywny kończyny górnej

K-SS-01 Klin termoaktywny kończyny górnej

K-SS-01
Dostępny na zamówienie
154,63 zł
ROZMIAR

 

Klin elewacyjny stabilizuje kończynę górną w delikatnym „uniesieniu”, co pozwala na zmniejszenie obrzęków w obrębie dystalnych części kończyny.

Wyposażony jest w oryginalną piankę z pamięcią kształtu VISmemo™, dzięki czemu zabezpiecza pacjenta przed powstawaniem odciśnięć lub odleżyn okolic łokcia i przedramienia.

Szczególnie polecany kobietom po mastektomii i innych zabiegach związanych z uszkodzeniem bądź wycięciem węzłów chłonnych w obrębie pach.

Klin występuje w 1 uniwersalnym rozmiarze.

ZALETY
 
PureMed™ - materiał bardzo bezpieczny dla człowieka, a zarazem łatwy do dezynfekcji. Dzięki antybakteryjnym składnikom na bazie nieorganicznego Zeolitu Srebra, materiał PureMed™ doskonale sprawdza się przy wielokrotnym użytkowaniu poduszek przez różnych pacjentów w szpitalach czy ośrodkach rehabilitacyjnych oraz w przypadkach występowania obszarów wysokiego ryzyka infekcji. PureMed™ jest lekki, miękki i bardzo podatny na układanie.
 
Pianka VISmemo™ - pianka z tzw. „pamięcią kształtu”. Materiał pod wpływem nacisku tworzy wstępny poziom dopasowania do użytkownika. Następnie dodatkowo mięknie pod wpływem ciepła przekazywanego przez ciało pacjenta. Pianka VISmemo™ jest najmocniej aktywna w miejscach najbardziej narażonych na odleżyny, a więc takich, gdzie siła nacisku jest największa. Dzięki temu stanowi najwyższy standard w profilaktyce przeciwodleżynowej.
 
RadioLogic™ - poduszka może być stosowana w diagnostyce obrazowej (RM,TK,RTG).
 
VelcroFit™ - to specjalny system rzepów. Umożliwia on pozycjonowanie poduszek na materacu pokrytym samoszczepnym prześcieradłem STABILObed® oraz łączenie wybranych modeli w różne konfiguracje.
 
AntySlip™ - specjalny materiał antypoślizgowy, który zabezpiecza przed niechcianym przemieszczaniem się poduszki na materacu.
 
TABELA ROZMIARÓW
 
Symbol
Rozmiar
A
B
C
K-SS-01/1
1
10 cm
20 cm
12 cm
K-SS-01/2
2
30 cm
60 cm
30 cm
49 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania