K-SS-08 Klin profilowany

K-SS-08 Klin profilowany

K-SS-08
Dostępny na zamówienie
61,11 zł
ROZMIAR

 

Dzięki funkcji samoszczepnej VelcroFit™, klin w stabilny sposób może zostać przyczepiony do prześcieradła, co zabezpiecza element systemu STABILObed® przed samoczynnym przesuwaniem się.

Specjalny profilowany kształt klina pozwala na łatwiejsze i bardziej efektywne wykorzystanie takich elementów systemu STABILObed® jak np.: Półsztywny wałek do stabilizacji tułowia (P‑SS‑17).

Szczególnie rekomendowany dla ciężkich i spastycznych użytkowników oraz dla pacjentów długotrwale przebywających w pozycji leżącej.

Zapewnia dodatkową stabilizację i komfort.

 
ZALETY
 
 
PureMed™ - materiał bardzo bezpieczny dla człowieka, a zarazem łatwy do dezynfekcji. Dzięki antybakteryjnym składnikom na bazie nieorganicznego Zeolitu Srebra, materiał PureMed™ doskonale sprawdza się przy wielokrotnym użytkowaniu poduszek przez różnych pacjentów w szpitalach czy ośrodkach rehabilitacyjnych oraz w przypadkach występowania obszarów wysokiego ryzyka infekcji. PureMed™ jest lekki, miękki i bardzo podatny na układanie.
 
RadioLogic™ - poduszka może być stosowana w diagnostyce obrazowej (RM,TK,RTG).
 
VelcroFit™ - to specjalny system rzepów. Umożliwia on pozycjonowanie poduszek na materacu pokrytym samoszczepnym prześcieradłem STABILObed® oraz łączenie wybranych modeli w różne konfiguracje.
 
AntySlip™ - specjalny materiał antypoślizgowy, który zabezpiecza przed niechcianym przemieszczaniem się poduszki na materacu.
 
TABELA ROZMIARÓW
 
 
 
Symbol
Rozmiar
A
B
C
K-SS-08/1
1
10 cm
10 cm
8 cm
K-SS-08/2
2
17 cm
13 cm
12 cm
K-SS-08/3
3
25 cm
16 cm
20 cm
50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania