K-SS-09 Klin pod kończyny dolne

K-SS-09 Klin pod kończyny dolne

K-SS-09
Dostępny na zamówienie
237,04 zł
ROZMIAR

 

Poduszka została wykonana z anatomicznie wyprofilowanej pianki poliuretanowej i została wyposażona w pokrowiec zmywalny. Pokrowiec został wykonany z innowacyjnego surowca o nazwie PureMed, który jest bardzo bezpieczny dla człowieka, a zarazem łatwy do dezynfekcji, a co za tym idzie doskonale nadaje się do wielokrotnego użycia dla różnych pacjentów.

Materiał PureMed jest lekki, miękki i bardzo podatny na układanie. Co najważniejsze PureMed, jest idealny do stosowania w obszarach wysokiego ryzyka infekcji, zawiera on antybakteryjne składniki na bazie nieorganicznego Zeolitu Srebra. Składnik ten zapewnia długotrwałą skuteczność, a nawet przeciwdziała najbardziej zakaźnym organizmom, takich jak MRSA i e-coli.

Materiał PureMed spełnia wszelkie wymogi stawiane zasadniczym wyrobom medycznym różnego przeznaczenia zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 3 listopada 2004r. oraz spełnia wymogi zawarte w załączniku nr I Dyrektywy Rady 93/42/EWG z dnia 14 czerwca 1993r. dotyczącej wyrobów medycznych, wdrożonej Ustawą z dnia 30 kwietnia 2004r.  o wyrobach medycznych (Dz. U. nr 93 z 2004r., poz. 896).

Dodatkowym atutem materiału jest jego paroprzepuszczalność i wodoszczelność. Materiał PureMed znajduje swoje zastosowanie jako pokrycie nieprzemakalnych antyodleżynowych materacy szpitalnych, stołów operacyjnych i leżanek.

Dodatkowo surowiec PureMed posiada atest Oeco-Tex Standard 100, który to atest nadawany jest tylko i wyłącznie surowcom o wyjatkowo przyjaznych dla skóry ludzkiej parametrach.

ZALETY
 
PureMed™ - materiał bardzo bezpieczny dla człowieka, a zarazem łatwy do dezynfekcji. Dzięki antybakteryjnym składnikom na bazie nieorganicznego Zeolitu Srebra, materiał PureMed™ doskonale sprawdza się przy wielokrotnym użytkowaniu poduszek przez różnych pacjentów w szpitalach czy ośrodkach rehabilitacyjnych oraz w przypadkach występowania obszarów wysokiego ryzyka infekcji. PureMed™ jest lekki, miękki i bardzo podatny na układanie.
 
RadioLogic™ - poduszka może być stosowana w diagnostyce obrazowej (RM,TK,RTG).
 
AntySlip™ - specjalny materiał antypoślizgowy, który zabezpiecza przed niechcianym przemieszczaniem się poduszki na materacu.
 
TABELA ROZMIARÓW
 
Symbol
Długość
Szerokość
Wysokość
Wzrost pacjenta
K-SS-09
65 cm
50 cm
22 cm
do wzrostu pacjenta 165 cm
K-SS-09
78 cm
50 cm
22 cm
do wzrostu pacjenta 165 cm
50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania