Regulowany kołnierz tracheotomiczny Philadelphia pozwala wygodnie regulować rozmiar, jednocześnie zapewniając wygodę i stabilizację.
Kołnierze ortopedyczne z otworem tracheotomijnym Philadelphia są standardowo stosowane w branży od dekad
Regulowany kołnierz Philadelphia wykonano z materiałów tej samej jakości co w przypadku oryginalnego kołnierza
Pozwala on wygodnie regulować rozmiar, jednocześnie zapewniając wygodę i stabilizację
Cechy:
- Możliwość regulacji obwodu oraz wysokości przy użyciu stałej blokady.
- Anatomicznie dopasowana pianka Plastazote®, pozostawiającą wolną przestrzeń na żyły szyjne.
- Odpowiednia wentylacja i odporność na działanie wody umożliwiają kąpiele i hydroterapię.
- Nie pochłania promieniowania w związku z czym może być stosowana w środowisku promieniowania rentgenowskiego i tomografii komputerowej. Produkt bezpieczny w środowisku MR.
Wskazania:
Sytuacje wymagające znacznego unieruchomienia odcinka szyjnego kręgosłupa mogą obejmować: - Okres poprzedzający operację na odcinku szyjnym kręgosłupa i okres po takiej operacji - Konieczność unieruchomienia odcinka szyjnego kręgosłupa u pacjenta po urazie
Rozmary: