LG EVACU Plus EL schodołaz gąsienicowy

LG EVACU Plus EL schodołaz gąsienicowy

LG EVACU Plus EL
Dostępny na zamówienie
12 500,00 zł

 

EVACU to nowa odsłona schodołazu znanej włoskiej firmy ANTANO GROUP, która specjalizuje się w likwidacji barier architektonicznych. Jest to połączenie schodołazu gąsiennicowego z krzesełkowym.

EVACU ma bardzo wiele zalet, które przemawiają na jego korzyść. Przede wszystkim ułatwi przemieszczenie pacjenta z góry na dół i odwrotnie za pomocą gąsienic, które bardzo łatwo prowadzi się na schodach, bez konieczności wychylenia schodołazu i osiągniecia punktu równowagi. Gąsienice płynnie poruszają się w górę i dół, co daje ogromną łatwość prowadzenia.

EVACU jest uniwersalny szczególnie dla jednostek publicznych, szkół, aptek, bo każdego pacjenta w prosty sposób można na niego przesadzić. Porusza się po schodach o nawet dużym stopniu nachylenia, mieści się na bardzo małych klatkach schodowych i dodatkowo składa się i zajmuje bardzo mało miejsca. Co przy niewielkich mieszkaniach , mieszczących się w bloku, daje możliwość łatwego przechowywania.

W standardzie posiada pas biodrowy, a także pas pod głowę, ładowarkę i łatwo wypinany akumulator, który ładujemy jak telefon komórkowy.

Schodołaz posiada specjalne rączki, które dodatkowo mogą asekurować wniesienie i zniesienie produktu lub zjeżdżanie i wjeżdżanie.

EVACU – dedykowany ewakuacji, szybkiej pacjentów bez konieczności ich dźwigania, prosty w swoim wyglądzie, doskonale spełnia swoją rolę, także dla pacjentów prywatnych, którzy z typowym schodołazem kroczącym nie umieliby sobie poradzić, lub tych, którzy mają bardzo niewiele miejsca na klatkach schodowych i w domu.

Opcją jest dokupienie specjalnej skrzynki na przechowywanie EVACU lub pokrowca.

 

PARAMETRY TECHNICZNE

  LG EVACU Plus EL Wymiary rozłożonego produktu 50 x 80-100 x 110-160 cm Wymiary złożonego produktu 50 x 27 x 115 cm Masa całkowita wyrobu 33 kg Masa baterii 2.3 kg Rodzaj baterii Litowa Maksymalne dopuszczalne obciążenie 160 kg Maksymalna prędkość (przy naładowanej baterii) 26 stopni/minutę Ilość stopni do przejścia na rezerwie baterii przy obciążeniu 90kg 144 stopni Ładowarka 110-230 V 50-60Hz Akumulator 24 V – 13Ah / 36 V – 9Ah Średni czas ładowania 5 godzin Średnia wytrzymałość baterii na jednym naładowaniu 1296 stopni Zasilanie 200W Minimalna szerokość schodów 72 cm Minimalne wymiary podestu manewrowego (kształt L) 138 x 140 cm Minimalne wymiary podestu manewrowego (kształt U) 138 x 140 cm Maksymalne nachylenie schodów 39° (81%) Materiał tapicerki Ognioodporny Zmierzony poziom hałasu < 70 dBA Wibracje na uchwytach <2.5 m/s2 Wibracje na obudowie korpusu <0.5 m/s2
 

Uwaga!
EVACU posiada wysokiej klasy baterię litową!

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania