Magnetyczna opaska na głowę
Magnetyczna opaska na głowę
Magnetyczna opaska na głowę
Magnetyczna opaska na głowę

Magnetyczna opaska na głowę

Mag08
Dostępny na zamówienie
70,00 zł
Brutto
KOLOR

 

Magnetyczna przepaska

Wyrób medyczny klasy I
16 magnesów ferroceramicznych naszytych ręcznie o mocy 900 GS

Wskazania do stosowania:
- Stany pourazowe, sińce, guzy, stłuczenia
- Bóle reumatyczne stawów, łokci, nadgarstków,stawów skokowych
- Bóle głowy, migrena, bóle zatok, ból gardła
 
Charakterystyka wyrobu:
Przepaski wykonane są z perforowanej, elastycznej taśmy ortopedycznej – pokrytej dwustronnie tkaniną z przyjaznego dla ciała polaru jedwabnego o charakterystycznej dla polaru wysokiej przepuszczalności powietrza 87% zapewniającej swobodne oddychanie skóry. Wewnątrz znajdują się magnesy ferroceramiczne naszyte ręcznie. Przepaska może być wiązana wokół szyi, twarzy, głowy, nadgarstka itd.
Ekologiczne o starannie dobranej strukturze materiały zapewniają pełny dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji. Przepaska, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe zapinane na zamek velcro.

Kolorystyka:
Wykończenie polarowe przepasek dostępne jest w dwóch kolorach: niebieskim oraz czerwonym.

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych:
- rozrusznik serca
- aparaty słuchowe
- inne implanty elektroniczne
- ciąża i okres karmienia

Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną historycznie, nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.
Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie.
Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.
Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 20 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym;bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych.

10 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania