Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly

Magnetyczna poduszka Ort Butterfly

44/P03
Dostępny na zamówienie
146,34 zł
Wzór

 

Magnetyczna poduszka ortopedyczna Ort Butterfly

Wyrób medyczny klasy I

10 magnesów ferroceramicznych naszyte ręcznie o mocy 1200 GS

Komplet z pokrowcem zewnętrznym

Wskazania do stosowania:

  • Idealna do spania- w pozycji "pod kark" (anatomiczne, korekcyjne podparcie szyi z profilowanym "wyciągiem" kręgosłupa szyjnego)
  • Wszechstronna i niezawodna w podróży- chroni szyję, barki i lędźwie
  • Niezastąpiona w dyskopatiach szyjnych
  • Pomaga w bólach migrenowych, zawrotach głowy
  • Dla hospitalizowanych i obłożnie chorych z funkcją przeciwodleżynowo-podporową
  • Przeciwdziała drętwieniu rąk
  • Bardzo przydatna w podróży, chroni i odciąża również odcinek lędźwiowy kręgosłupa
  • Relaksuje, rozluźnia, działa odbarczająco na okolice karku i obręcz barkową
  • Zapewnia zdrowy, spokojny sen

Charakterystyka wyrobu:

Poduszka ortopedyczna "Ort Butterfly" zdobyła 11 nagród na targach medycznych, rehabilitacyjnych i "Natura", w tym ZŁOTE LOGO REHABILITACJI POLSKIEJ 2007.

Poduszkę Ort Butterfly zaprojektowano z myślą o osobach cierpiących z powodu bólów kręgosłupa, zwłaszcza odcinka szyjnego. Zespoły bólowe z tym związane wynikają najczęściej z ucisku splotów barkowych oraz nadmiernego napięcia mięśni karku i obręczy barkowej.  Charakterystyczne przy tym drętwienie rąk, sztywność karku i barków oraz bóle i zawroty głowy, wyłączają na długo chorego z życia, a powrót do normalności wymaga długotrwałej, wielokierunkowej terapii.

Kształt

Poduszkę zaprojektowano w ergonomicznym kształcie graniastosłupa trójkątnego o 3 wklęsłych krawędziach bocznych i trójkątnych podstawach, w których umocowano pętelkowe uchwyty, służące do ćwiczeń. W układzie poziomym poduszka przybiera kształt "otwartych skrzydeł motyla" tworzących wygodne zagłębienie dla szyi i "niszę" dla opadającej do tyłu głowy, pod ciężarem której tworzy się stabilny wyciąg korekcyjny całego kręgosłupa, utrzymujący szyję i głowę w ścisłych "ryzach" ortopedycznych.

 

Poduszka Ort Butterfly w rzucie technicznym :

 

poduszka magnetyczna butterfly_4.jpg

 

 

Sytuacje przemawiające za koniecznością stosowania poduszki Ort Butterfly:

 

 

Poszycie zewnętrzne

Poszycie zewnętrzne poduszek stanowią tkaniny obiciowo-flauszowe w różnorodnych tonacjach kolorystycznych. Do wyboru mają Państwo miękkie flausze, szlachetne aksamity oraz bawełny. Każda poduszka wyposażona jest w pokrowiec zabezpieczający z froty bawełnianej. Aktualnie dostępne kolory pokrowca to biały, niebieski, różowy oraz granatowy.

Jak działają magnesy czytaj więcej...

Materiały ekologiczne, o starannie dobranej strukturze zapewniają  dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji. Poduszki, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe zapinane na zamek velcro.

Kolorystyka:

Poduszki dostępne są w ponad 20 kolorach, w różnych tkaninach obiciowych. (wybrany kolor proszę wpisać w "Uwagach do zamówienia")

UWAGA: Obecnie niedostępne są kolory 7, 13, 17, 23, 26.

kolorystyka poduszek ortopedycznych

poduszka magnetyczna kolory.png

Zapraszamy do codziennego wykonywania ćwiczeń z poduszką "Ort Butterfly". Zestaw 9 ćwiczeń rehabilitacyjno-leczniczych został opracowany przez specjalistów rehabilitacji leczniczej.

poduszka magnetyczna butterfly_9.png

Poduszka Ort Butterfly została wielokrotnie doceniona, zdobyła 11 nagród na targach medycznych i rehabilitacyjnych, w tym ZŁOTE LOGO Rehabilitacji Polskiej 2007.

 

 

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych:

Rozrusznik serca, aparaty słuchowe, inne implanty elektroniczne, ciąża i okres karmienia

 

Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.

Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 25 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym;bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych.

48 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania