Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly
Magnetyczna poduszka Ort Butterfly

Magnetyczna poduszka Ort Butterfly

44/P03
Dostępny na zamówienie
145,00 zł
Brutto
Wzór

 

Magnetyczna poduszka ortopedyczna Ort Butterfly

Wyrób medyczny klasy I

10 magnesów ferroceramicznych naszyte ręcznie o mocy 1200 GS

Komplet z pokrowcem zewnętrznym

Wskazania do stosowania:

  • Idealna do spania- w pozycji "pod kark" (anatomiczne, korekcyjne podparcie szyi z profilowanym "wyciągiem" kręgosłupa szyjnego)
  • Wszechstronna i niezawodna w podróży- chroni szyję, barki i lędźwie
  • Niezastąpiona w dyskopatiach szyjnych
  • Pomaga w bólach migrenowych, zawrotach głowy
  • Dla hospitalizowanych i obłożnie chorych z funkcją przeciwodleżynowo-podporową
  • Przeciwdziała drętwieniu rąk
  • Bardzo przydatna w podróży, chroni i odciąża również odcinek lędźwiowy kręgosłupa
  • Relaksuje, rozluźnia, działa odbarczająco na okolice karku i obręcz barkową
  • Zapewnia zdrowy, spokojny sen

Charakterystyka wyrobu:

Poduszka ortopedyczna "Ort Butterfly" zdobyła 11 nagród na targach medycznych, rehabilitacyjnych i "Natura", w tym ZŁOTE LOGO REHABILITACJI POLSKIEJ 2007.

Poduszkę Ort Butterfly zaprojektowano z myślą o osobach cierpiących z powodu bólów kręgosłupa, zwłaszcza odcinka szyjnego. Zespoły bólowe z tym związane wynikają najczęściej z ucisku splotów barkowych oraz nadmiernego napięcia mięśni karku i obręczy barkowej.  Charakterystyczne przy tym drętwienie rąk, sztywność karku i barków oraz bóle i zawroty głowy, wyłączają na długo chorego z życia, a powrót do normalności wymaga długotrwałej, wielokierunkowej terapii.

Kształt

Poduszkę zaprojektowano w ergonomicznym kształcie graniastosłupa trójkątnego o 3 wklęsłych krawędziach bocznych i trójkątnych podstawach, w których umocowano pętelkowe uchwyty, służące do ćwiczeń. W układzie poziomym poduszka przybiera kształt "otwartych skrzydeł motyla" tworzących wygodne zagłębienie dla szyi i "niszę" dla opadającej do tyłu głowy, pod ciężarem której tworzy się stabilny wyciąg korekcyjny całego kręgosłupa, utrzymujący szyję i głowę w ścisłych "ryzach" ortopedycznych.

 

Poduszka Ort Butterfly w rzucie technicznym :

 

poduszka magnetyczna butterfly_4.jpg

 

 

Sytuacje przemawiające za koniecznością stosowania poduszki Ort Butterfly:

 

 

Poszycie zewnętrzne

Poszycie zewnętrzne poduszek stanowią tkaniny obiciowo-flauszowe w różnorodnych tonacjach kolorystycznych. Do wyboru mają Państwo miękkie flausze, szlachetne aksamity oraz bawełny. Każda poduszka wyposażona jest w pokrowiec zabezpieczający z froty bawełnianej. Aktualnie dostępne kolory pokrowca to biały, niebieski, różowy oraz granatowy.

Jak działają magnesy czytaj więcej...

Materiały ekologiczne, o starannie dobranej strukturze zapewniają  dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji. Poduszki, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe zapinane na zamek velcro.

Kolorystyka:

Poduszki dostępne są w ponad 20 kolorach, w różnych tkaninach obiciowych. (wybrany kolor proszę wpisać w "Uwagach do zamówienia")

UWAGA: Obecnie niedostępne są kolory 7, 13, 17, 23, 26.

kolorystyka poduszek ortopedycznych

poduszka magnetyczna kolory.png

Zapraszamy do codziennego wykonywania ćwiczeń z poduszką "Ort Butterfly". Zestaw 9 ćwiczeń rehabilitacyjno-leczniczych został opracowany przez specjalistów rehabilitacji leczniczej.

poduszka magnetyczna butterfly_9.png

Poduszka Ort Butterfly została wielokrotnie doceniona, zdobyła 11 nagród na targach medycznych i rehabilitacyjnych, w tym ZŁOTE LOGO Rehabilitacji Polskiej 2007.

 

 

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych:

Rozrusznik serca, aparaty słuchowe, inne implanty elektroniczne, ciąża i okres karmienia

 

Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.

Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 25 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym;bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych.

50 Przedmioty
2020-11-20
Brak opini

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania