Magnetyczna poduszka przeciwodleżynowa Saturn

Magnetyczna poduszka przeciwodleżynowa Saturn

44/P04
Dostępny na zamówienie
121,95 zł

 

Butterfly Bio Magnetic Magnetyczna poduszka przeciwodleżynowa Saturn

Wyrób medyczny klasy I
22 magnesy ferroceramiczne naszyte ręcznie o mocy 900 GS

Wskazania do stosowania:
- Korzeniowe zespoły bólowe kręgosłupa lędźwiowego promieniujące do kończyny (rwa kulszowa, lumbago)
- Ergonomiczne wypełnienie siedziska dla osób pozostających znaczną część dnia w pozycji siedzącej: osoby na wózkach inwalidzkich, kierowcy
- Zapobiegawczo u osób narażonych na odleżyny w warunkach domowych lub szpitalnych
- Łagodzenie infekcji bakteryjnych, uszkodzeń skóry
- Działanie przeciwbólowe i lecznicze
- Profilaktyczno-lecznicze wypełnienie siedziska dla osób cierpiących na żylaki odbytu
- Jako podkładka pod kość krzyżową i pośladki, z zastosowaniem do spania przy pogłębionej lordozie lędźwiowej kręgosłupa
- Poduszka Saturn złożona na pół, stroną magnetyczną na zewnątrz, podłożona pod potylicę, pomoże odciążyć okolice odcinka szyjnego kręgosłupa

Charakterystyka wyrobu:
Materiały ekologiczne, o starannie dobranej strukturze zapewniają pełny dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji. Wewnątrz znajdują się magnesy ferroceramiczne naszyte ręcznie. Poduszki, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe zapinane na zamek velcro. Każda poduszka wyposażona jest w pokrowiec zabezpieczający z froty bawełnianej.

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych:
- rozrusznik serca
- aparaty słuchowe
- inne implanty elektroniczne
-ciąża i okres karmienia

Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną historycznie, nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.
Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie.
Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.
Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 20 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym;bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych.

20 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania