Maseczka antysmogowa PRO
Maseczka antysmogowa PRO
Maseczka antysmogowa PRO
Maseczka antysmogowa PRO

Maseczka antysmogowa PRO

Zestaw PRO
Dostępny na zamówienie
221,30 zł

 

Maska PRO to rozwiązanie dla tych, którzy z uwagi na wykonywany zawód, nie mogą zachować dystansu społecznego lub są narażeni na częste kontakty z innymi osobami. Stanowi najlepszą ochronę dróg oddechowych przed wirusami, smogiem, alergenami i spalinami.

Skuteczność filtracji dzianiny została potwierdzona w badaniach Ministerstwa Obrony Republiki Francuskiej oraz przez jednostkę badawczą notyfikowaną przy Komisji Europejskiej. Dowiedziono ponad 95% skuteczności filtracji cząstek o rozmiarze 1µm i ponad 96% skuteczności filtracji pyłów PM 2,5.Zestaw zawiera

  • Maskę PRO wykonaną z dzianiny o wysokich właściwościach filtracyjnych;
  • 2 sztuki wymiennych filtrów FFP3 z aktywnym węglem;
  • Dodatkowe dwa wymienne zaworki odprowadzające wilgoć;
  • Piankę uszczelniającą maskę w okolicy nosa;
  • Woreczek do bezpiecznego przechowywania maski;

Jak działa maseczka antysmogowa PRO z firmy Med Patent?

Maska PRO wykonana jest z dzianiny, której głównym składnikiem jest wiskoza. To dzięki niej maska jest przyjemna w dotyku i jednocześnie zapewnia swobodne oddychanie oraz prowadzenie rozmów. Udział włókna elastycznego sprzyja przyleganiu maski do twarzy, co wzmacnia ochronę osoby noszącej ją oraz tych, z którymi miała ona kontakt.

Zastosowana dzianina z ciasnym splotem zapewnia doskonałą i szczelną ochronę przed bardzo drobnymi cząsteczkami wirusów. Wszystkie zastosowane surowce zachowują swoje właściwości. Nawet po praniu w temp. 60 st. C., maska dalej skutecznie zabezpiecza przed przedostawaniem się wirusów.

Filtr z aktywnym węglem stanowi najważniejszą część każdej naszej maski. Pochłania do 99,6% zanieczyszczeń, między innymi: bakterie, pyły, spaliny oraz alergeny. Dodatkowa warstwa aktywnego węgla skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Surowce wykorzystywane do produkcji filtrów nie działają drażniąco na skórę i w żaden sposób nie wpływają niekorzystnie na zdrowie użytkownika.Sposób użycia maseczki PRO

  • Pamiętaj, żeby dokładnie myć ręce przed każdym założeniem i zdjęciem maski.
  • Maskę zakładaj tak, aby zakrywała nos i usta. W jej górnej części znajduje się wzmocnienie, które należy dopasować do kształtu nosa.
  • Po nałożeniu maski zapnij rzep z tyłu, dopasowując rozmiar do swojej głowy.
  • Maskę należy zdjąć z twarzy trzymając ją za uchwyty na uszy i unikać dotykania zewnętrznej części maski.
  • Zakładaj maskę zawsze, kiedy istnieje ryzyko wdychania szkodliwych dla organizmu substancji, w szczególności podczas jazdy rowerem czy hulajnogą w mieście, lub gdy nie możesz zachować 1,5 m odstępu od innych osób.
49 Przedmioty
No reviews

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania