Maseczka Basic

Maseczka Basic

Basic
Dostępny na zamówienie
45,37 zł

 

Maska BASIC to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na ochronie układu oddechowego oraz komforcie oddychania. Zatrzymuje do 95% zanieczyszczeń, pyłów, wirusów i alergenów.


Dzięki swojej budowie i zastosowanym materiałom można w niej swobodnie oddychać na zewnątrz i w pomieszczeniach zamkniętych. Maska jest ponadto wyposażona w zaworek, dzięki któremu nie powstaje wilgoć wewnątrz, ponieważ wydychane powietrze wydostaje się na zewnątrz. Sprawia także, że wydychanie powietrza jest szybsze i łatwiejsze niż w przypadku masek bez zaworków.

Uszyta z dobrej jakości, eleganckiej, czarnej bawełny. Nie podrażnia skóry twarzy.


Maska BASIC jest wyposażona w kieszonkę na filtr N95. Filtr N95 z aktywnym węglem zatrzymuje do 95% zanieczyszczeń, w tym pyły PM2,5 oraz PM10. Skuteczność filtracji zastosowanej włókniny w filtrze pod kątem cząstek stałych, bakterii i wirusów, została potwierdzona w Instytucie Nelsona w USA. 

O ile filtr N95 ma mniejszą skuteczność w filtracji zanieczyszczeń niż filtr N99, zdecydowanie łatwiej się w nim oddycha i jest polecany do stosowania w zamkniętych pomieszczeniach, np. w pracy, restauracjach, muzeach, galeriach handlowych lub w cieplejsze dni.


Aktywny węgiel zatrzymuje niebezpieczne dla organizmu związki chemiczne oraz neutralizuje zapachy. Natomiast technologia meltblown nadaje włóknom bawełny świetne właściwości filtracyjne.

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania