Maseczka ochronna Casual
Maseczka ochronna Casual
Maseczka ochronna Casual
Maseczka ochronna Casual

Maseczka ochronna Casual

Casual
Dostępny na zamówienie
35,77 zł
KOLOR

 

Maska CASUAL to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią połączenie ochrony układu oddechowego z wygodą używania. Dzięki swojej budowie i zastosowanym materiałom można w niej swobodnie oddychać na zewnątrz i w pomieszczeniach zamkniętych. 

Maska bardzo dobrze sprawdza się również w wyższej temperaturze lub na wakacjach w cieplejszych klimatach. Uszyta z naturalnej i miękkiej bawełny nie powoduje pocenia się skóry twarzy.

Certyfikaty:

Nelson Labs - Microbiology Testing Lab

Edentex Cotton

Jak działa maseczka Casual?

Maska CASUAL jest wyposażona w kieszonkę na filtr N95, który zatrzymuje do 95% zanieczyszczeń, w tym pyły PM2,5 oraz PM10. Skuteczność filtracji zastosowanej włókniny w filtrze pod kątem cząstek stałych, bakterii i wirusów, została potwierdzona w Instytucie Nelsona w USA. 

O ile filtr N95 ma mniejszą skuteczność w filtracji zanieczyszczeń niż filtr N99, zdecydowanie łatwiej się w nim oddycha i jest polecany do stosowania w zamkniętych pomieszczeniach np. w pracy, restauracjach, muzeach, galeriach handlowych lub na zewnątrz w cieplejsze dni.

Aktywny węgiel zatrzymuje niebezpieczne dla organizmu związki chemiczne oraz neutralizuje zapachy. Natomiast technologia meltblown nadaje włóknom bawełny świetne właściwości filtracyjne.

Maseczka Carusal kolory.png

49 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania