Maseczki ochronne

Maseczka ochronna ma na celu ochronę użytkownika przed zanieczyszczeniami w otaczającym powietrzu. Istnieją maski jednorazowe oraz takie z których można korzystać przez wiele razy. Istnieje wiele modeli i rodzajów masek, ale które wybrać?

Aby uchronić się przed zanieczyszczeniami które znajdują się w powietrzu, najlepiej wybrać maskę przeciwpyłową zgodną z europejskimi standardami jakości i niezawodności.

Na Polskim rynku dostępnych jest wiele rodzajów masek przeciwsmogowych. Różnią się one kształtem jak i przeznaczeniem. I tak na przykład możemy wyróżnić maseczki przeznaczone do użytku codziennego w domu jak i na dworze, maseczki przeciwsmogowe dla sportowców (korzystają z nich przeważnie rowerzyści i biegacze). Maski mogą różnić się także wielkością i wyglądem. Większe przeznaczone są dla osób dorosłych, mniejsze dla dzieci. Na jakość masek przeciw smogowych wpływa jej kształt. W sklepie można spotkać się z takimi które przykrywają całą twarz w tym nos i usta, w porównaniu z tymi, które pokrywają tylko usta - do tych należy używać tylko nosa do wydechu.

 

Jaką maskę antysmogową wybrać?

 

Technologia, którą wykorzystuje się podczas tworzenia masek jest bardzo istotna w późniejszym jej użytkowaniu. Najbardziej podstawowe nie dają więcej ochrony niż maseczka chirurgiczna. Maski, których firma postawiła na jakość to te wyposażone w wyrafinowane filtry wielowarstwowe. Zdrowie jest bardzo ważne w życiu każdego człowieka, nikt nie lubi chorować dlatego jeśli chcesz naprawdę zadbać o zdrowie swoje i najbliższych kup już dzisiaj maskę antysmogową dostępną w naszym sklepie internetowym. Na stanie posiadamy produkty najwyższej jakości, z których korzystają na co dzień setki osób.

 

Maski antysmogowe w niskiej cenie dostępne w Poznaniu

 

W sklepie ortezka.pl. Można znaleźć maski przeciwsmogowe znanej firmy Med-Patent. Można tu znaleźć produkty dla dorosłych i dzieci. Znajdą Państwo u nas maski klasyczne do wykorzystywania na co dzień, oraz takie, które dobrze sprawdzą się podczas uprawiania sportu. Maseczka przeciwsmogowa z firmy Med-Patent została wyposażona w filtr z aktywnym węglem klasy N99. Zatrzymuje on 99% zanieczyszczeń, w tym pyły PM2,5 oraz PM10. Jego skuteczność potwierdzają wyniki badań przeprowadzonych w amerykańskim Instytucie Nelsona.

 

Maski na koronawirusa dostępne w Poznaniu

 

Maseczki na koronawirusa COVID-19, który rozprzestrzenia się w Chinach a także w Europie to dobry sposób aby się przed nim bronić. Są one dostępne w sklepie stacjonarnym w Poznaniu jak i w naszym sklepie internetowym. 

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania