Maska antysmogowa NORMAL Light

Maska antysmogowa NORMAL Light

NORMAL Light
Dostępny na zamówienie
63,89 zł
ROZMIAR
KOLOR

 

Maska NORMAL Light to skuteczna ochrona w codziennych aktywnościach. Z uwagi na zastosowane materiały jest przeznaczona w szczególności do użytku w pomieszczeniach zamkniętych. Chroni układ oddechowy przed smogiem, spalinami, wirusami i alergenami.Wykonana z wysokiej jakości bawełny o gramaturze 160 g, posiada dwa zaworki wentylacyjne ułatwiające oddychanie i elastyczny metalowy „nosek” do dopasowania maski w obrębie nosa. W komplecie znajduje się 1 filtr N99. Dodatkowy zaworek sprawia, że wydychanie powietrza jest szybsze i łatwiejsze niż w przypadku masek bez zaworków. Dzięki temu maska NORMAL Light jest wygodniejsza w noszeniu i zmniejsza się gromadzenie wilgoci wewnątrz niej.Certyfikaty:

Deklaracja zgodności wytwórcy - CE

Produkt zgłoszony do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych (URPL)

Zgodność z regulacją unijną dot. wyrobów medycznych - MDR EU

CIOP- Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy - testy na filtrację PM2,5 i PM12

Nelson Labs - Microbiology Testing Lab

Edentex CottonJak działa maseczka NORMAL Light?

Maska NORMAL Light wyposażona jest w filtr N99 z aktywnym węglem, który zatrzymuje do 99% zanieczyszczeń, w tym pyły zawieszone PM2,5 oraz PM10. Skuteczność filtracji zastosowanej włókniny pod kątem cząstek stałych, bakterii i wirusów została potwierdzona w Instytucie Nelsona w USA.

 

Aktywny węgiel zatrzymuje niebezpieczne dla organizmu związki chemiczne oraz neutralizuje zapachy. Natomiast technologia meltblown nadaje włóknom bawełny świetne właściwości filtracyjne. Do maski NORMAL Light pasują również filtry N95 w naszej ofercie.

Maska jest wyposażona w miękkie i elastyczne wykończenie, dzięki czemu nie uwiera po założeniu na uszy. Dzięki tym właściwościom dostosowuje się ona do różnych kształtów twarzy. Produkt jest wielokrotnego użytku, a filtr należy regularnie wymieniać.Sposób użycia maseczki NORMAL Light

Pamiętaj, żeby dokładnie myć ręce przed każdym założeniem i zdjęciem maski.

Maskę zakładaj tak, aby zakrywała nos i usta. W jej górnej części znajduje się wzmocnienie, które należy dopasować do kształtu nosa.

Maskę należy zdjąć z twarzy trzymając ją za uchwyty na uszy i unikać dotykania zewnętrznej części maski.

Zakładaj maskę zawsze, kiedy istnieje ryzyko wdychania szkodliwych dla organizmu substancji, w szczególności podczas jazdy rowerem czy hulajnogą w mieście, lub gdy nie możesz zachować 1,5 m odstępu od innych osób.

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania