Materac magnetyczny FORTE 190 x 80cm
Materac magnetyczny FORTE 190 x 80cm
Materac magnetyczny FORTE 190 x 80cm
Materac magnetyczny FORTE 190 x 80cm
Materac magnetyczny FORTE 190 x 80cm
Materac magnetyczny FORTE 190 x 80cm

Materac magnetyczny FORTE 190 x 80cm

44/P01
Dostępny na zamówienie
2 886,18 zł

 

Materac magnetyczny FORTE 190 x 80cm

Wyrób medyczny klasy I
Spełniający wymagania ustawy z dnia 20 maja 2010r. o wyrobach medycznych oraz dyrektywy 93/42/EWG
78 magnesów ferroceramicznych naszytych ręcznie o mocy 1200 GS

Jako antidotum jedyne i absolutne na ograniczenie cancerogennej ekspansji smogu energetycznego

WSKAZANIA DO STOSOWANIA BIOSTYMULACJI MAGNETYCZNEJ, CEL GŁÓWNY; REGENERACJA I ODNOWA BIOLOGICZNA ORGANIZMU , ŁAGODZENIE KAŻDEGO BÓLU, ORAZ WZMOCNIENIE ODPORNOŚCI ORGANIZMU NA CHOROBY:
- W zaburzeniach snu, nadmiernej nerwowości, bezsenności i stresie.
- W przewlekłych bólach zwyrodnieniowo.- reumatycznych kręgosłupa i stawów
- W infekcjach grypowo - wirusowych, stanach zapalnych ~ zapobiega, skraca, łagodzi!
- W schorzeniach neurologicznych - po udarach, wylewach, w stwardnieniu rozsianym.
- W podwyższonym ciśnieniu krwi, arytmiach serca, niedomogach krążenia.
- W menopauzie, zaburzeniach przemiany materii, skłonności do otyłości, złym metabolizmie
- Działanie antystresowe ~ uspokajające; w okresach wzmożonego wysiłku fizycznego i psychicznego ~ wzmacnia, rewitalizuje, odmładza ~ opóźniając procesy starzenia..
- Zapobiegawczo; przeciw odparzeniom i odleżynom u hospitalizowanym i obłożnie chorych.
- W celu podtrzymania i regeneracji zdrowia, urody, sił witalnych i intelektualnych!
- Ratunek dla organizmu po operacjach onkologicznych, po „chemii” i innych zabiegach interwencyjnych

WYMIARY STANDARDOWE: DŁUGOŚĆ 190 CM, SZEROKOŚĆ 80CM!

Charakterystyka wyrobu:
Zasadniczą część materaca magnetycznego "FORTE" stanowi "rdzeń magnetyczny" składający się z 78 naturalnych magnesów ferroceramicznych o mocy 1200 GS, ustawionych jednobiegunowo, w polaryzacji ujemnej "N - negativ" niezwykle korzystnej dla organizmu, zbudowanego w 90 % z wody i biopierwiastków reagujących na energię magnesów.
Całość uzupełniona wkładem z wysokogatunkowego lateksu i umieszczona w ekskluzywnym pokrowcu welurowym, zapinanym na błyskawiczny zamek velcro, z wyhaftowanym u wezgłowia firmowym logo, z motylem w tle. 
W układzie materaca magnesy pełnią funkcję aplikatorów biostymulacji magnetycznej! Magnesy spełniają wiele funkcji regeneracyjnych; przede wszystkim dotleniają i alkalizują tkanki, tworząc wewnątrz ustroju korzystne środowisko zasadowe. Zdrowe komórki, aby funkcjonować prawidłowo wymagają zasadowości i wielocząsteczkowego tlenu (O2). Drobnoustroje chorobotwórcze; wirusy, bakterie i grzyby to w większości beztlenowce. Rozwijają się i wzrastają poprzez fermentację glukozy, która wymaga kwasowości i niewielkiej ilości tlenu.
Ekologiczne o starannie dobranej strukturze materiały zapewniają pełny dopływ energii, pochodzącej z naturalnych magnesów i tlenu z powietrza - co jest ważne w każdym procesie leczenia i rehabilitacji. Materac, podobnie jak i inne wyroby pakowane są w etui foliowe zapinane na zamek velcro. Do każdego materaca dołączona jest wielofunkcyjna poduszka profilaktyczna "Ort Butterfly" o wartości 145 zł.
Materac magnetyczny Forte został nagrodzony dyplomem na XIV Ogólnopolskiej Konferencji Medycyny Paliatywnej "HOSPICJUM 2014" w Toruniu, na którym złożyło swoje podpisy 6 profesorów, doktorów medycyny akademickiej:
Prof. dr hab. med. Jacek Łuczak
Prof. dr hab. med. Jerzy Kowalczyk
Prof. dr hab. med. Danuta Perek
Prof. dr hab. med. Danuta Sońta-Jakimczyk
Dr hab. med. Zbigniew Bohdan
Dr hab. n. med. Marzena Samardakiewicz

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych:
- rozrusznik serca
- aparaty słuchowe
- inne implanty elektroniczne
- ciąża i okres karmienia

Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną historycznie, nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.
Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie.
Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.
Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 20 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym;bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych.

10 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania