NEBULIZATOR KARDIOTEST KT FAMILY PR
NEBULIZATOR KARDIOTEST KT FAMILY PR

NEBULIZATOR KARDIOTEST KT FAMILY PR

KT FAMILY PRo
Dostępny na zamówienie
120,00 zł
Brutto

 

http://makow84.pl/KardioTest/KTAK3Basic/emb_urzadzeniemedyczne.pngINHALATOR NEBULIZATOR                                                      KARDIOTEST KT FAMILY PRO

Inhalator pneumatyczny tłokowy szybki i cichy do czestego stosowania zarówno w domu jak i służbie zdrowia Kardio Test KT Family PRO. Inhalator KARDIO-TEST KT Family PRO zapewnia najwyższą - kliniczną dokładność wskazań pomiaru ciśnienia tętniczego krwi i tętna , jest on urządzeniem medycznym dopuszczonym do użytkowania w Jednostkach Służby Zdrowia.


Urządzenie medyczne Testowany klinicznie http://makow84.pl/KardioTest/KTAK3Basic/detal_21_skill_tested.png

Inhalator Kardio-Test KT Family PRO to piękny, nowoczesny design połączony z przyjemną dla ucha praca inhalatora. Stosowany przy inhalacjach, aromaterapiach i ziololecznictwie. Jest bardzo poręczny, nie zajmuje dużo miejsca i wyposażony jest w wygodną torbę. 
 
Inhalator KT Family PROz linii KARDIO-TEST  jest inhalatorem pneumatycznym tłokowym do terapii aerozolowej charakteryzującym sie wysoką stabilnością pracy. Jest to jeden z najlepszych inhalatorów dostępnych na rynku.W zestawie z bardzo miekką, delikatną i przyjazną dla twarzy dziecka maseczką do inhalacji.
 
Do stosowania przy nebulizacji najpopularniejszych leków np. zawierających Budenoside czyli Budesonid, Pulmicort czy Miflonide.
Łatwy do utrzymania w czystości. Nebulizator posiada podstawkę, a sam inhalator uchwyt na nebulizator. Długi przewód pozwala na swobodne podawanie leku nawet bardzo ruchliwym dzieciom.
 
Inhalator KT Family PRO jest specjalnie zaprojektowany  dla dzieci Kardio-Test, jest światowym liderem w produkcji sprzętu do inhalacji i nebulizacji.


Warto zwrócić uwagę na jego rozmiar, większość konkurencyjnych produktów jest stanowczo większa np. 17cm x 31cm x 10 cm o wadze ponad 2kg !!! Jest to naprawdę kompaktowy model, idealny do pracy w domu ,co potwierdzają komentarze naszych zadowolonych klientów.

Niezawodność tego modelu została potwierdzona przez tysiące użytkowników.Tanie materiały eksploatacyjne ( filtry , nebulizator , maseczki dla dzieci i dorosłych , końcówki doustne i donosowe można u nas dokupić ) to dodatkowy atut . Niewielkie rozmiary , bogate wyposażenie orazł łatwość użycia czyni go idealnym inhalatorem do uzytku domowego .
 


Przykłady zastosowań
 Terapia inhalacyjna górnych dróg oddechowych: przewlekły nieżyt nosa i gardła, przewlekłe, nieswoiste stany zapalne nosa, gardła i krtani, alergiczny nieżyt nosa, nawracające i przewlekłe stany zapalne zatok przynosowych, nieżyt krtani oraz stany wyczerpania głosowego...
Terapia inhalacyjna płuc i oskrzeli: przewlekłe i nawracające zapalenia oskrzeli, astma oskrzelowa, stany po zapaleniach płuc...

Stosowane leki: Flixotide,Pulmicort, Budesonid, Miflonide, sól fizjologiczna...

Dla kogo: dzieci,dorośli (w tym osoby w podeszłym wieku)


Inhalator Kardio-Test KT Family PRO jest przeznaczony do użytkowania w domu. Jest wyposażony w długi przewód powietrzny. Dzięki tak długiemu przewodowi oraz specjalnej konstrukcji nebulizatora KARDIO-TEST , która zapobiega wylewaniu się leku możliwa jest inhalacja  nawet bardzo ruchliwych dzieci a także osób znajdujących się w pozycji leżącej. Inhalator  KT Family PROmoże być stosowany przy wszelkiego rodzaju inhalacjach, przy nebulizacji soli fizjologicznej i najpopularniejszych leków np. Flixotide, Budesonid, Pulmicort czy Miflonide. Idealny do zwalczania sezonowych przeziębień, kataru i innych dolegliwości dróg oddechowych. Niezawodność tego modelu potwierdzona przez tysiące użytkowników. Tanie materiały eksploatacyjne (filtr, nebulizator) to dodatkowe atuty.

Nebulizator Kardio-Test jeden z najlepszych nebulizatorów na rynku. 
Nebulizator  jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej wszechstronnych nebulizatorów na rynku . 
 Nebulizator  wydajny, bardzo efektywny, pojemność 6ml, konstrukcja zapobiegająca wyciekowi zawartości z pojemnika

http://makow84.pl/KardioTest/KTFamilyPro/KTFamily3.jpg
Nebulizator  jest wysoce wydajnym nebulizatorem, zwiększającym skuteczność inhalacji.
Specjalna konstrukcja zapobiega wyciekowi zawartości pojemnika.
Całkowita pojemność nebulizatora wynosi 6 ml co pozwala na jednorazowe podanie pełnej dawki leku zapisanego przez lekarza.

 Waga: 1,5 kg
Pojemnośc komory nebulizatora max 6 ml
Ciśnienie maksymalne: 2,3 bar
Wielkość czasteczek: MMAD (50%)<5 mikronów MMDA 2,5 mikronów

w zestawie:
2 maski dla dzieci i dla dorosłych
Przewód powietrzny 2 metry
Nebulizator KARDIO-TEST wydajny, bardzo efektywny 6ml
Końcówka doustna
Końcówka donosoawa
Zapasowe filtry (5szt)

http://makow84.pl/KardioTest/KTFamilyPro/KTFamily2.jpg

dane techniczne:
Poziom hałasu: 63 dB
Zasilanie sieciowe 230V

Gwarancja: 2 lata


 

50 Przedmioty
Brak opini
Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania