Obuwie pooperacyjne - MedSurg Pro - niskie

Obuwie pooperacyjne - MedSurg Pro - niskie

MedSurg Pro - niskie
Dostępny na zamówienie
117,59 zł
ROZMIAR

 

Obuwie pooperacyjne DARCO jest najbardziej uniwersalnym obuwiem pooperacyjnym dostępnym na rynku.

Specjalna kołyskowa podeszwa redukuje nacisk na śródstopie, piętę oraz przedstopie o około 25%.

Zastosowane paski mocujące - Velcro - pozwalają na proste zakładanie buta oraz gwarantują komfortowe dopasowanie do stopy.

Obuwie MedSurg Pro oferowane w 2 wersjach: damska (dostępna w 3 rozmiarach) i męska (dostępna w 4 rozmiarach) oraz w dwóch wysokościach cholewki - niska i wysoka. 
Dzięki czemu można bardzo dobrze dostosować rozmiar obuwia do rozmiaru stopy a wysokość do charakterystyki schorzenia oraz anatomii stopy. 
Umożliwia to umieszczenie w nim stopy nawet z dużymi opatrunkami a tym samym dostosowanie do wymogów pacjenta.

Uniwersalny - pasuje na lewą i prawą stopę.

Poprawne funkcjonowanie buta związane jest również z odpowiednim doborem rozmiaru.
W tabeli poniżej znajdziecie Państwo dokładną rozmiarówkę, gdzie poza oznaczeniem rozmiaru, znajdziecie Państwo również fizyczną długość i szerokość wkładki buta w centymetrach. 
Ułatwi to Państwu wybór optymalnego rozmiaru buta.

medsurgpro.jpg


Dodatkowo szczegóły wymiarów dotyczących wszystkich rodzajów butów znajdziecie Państwo w zakładce - "Do pobrania" w pliku "Tabela rozmiarów". 

Tabela rozmiarów

Prawidłowy sposób określenia fizycznegorozmiaru stopy prezentujemy poniżej.

Pomiar

Cechy:

- kwadratowa część w pobliżu palców działa jak zderzak i zapewnia dodatkową ochronę palców,
- konstrukcja podeszwy pozwala - dzięki sztywniejszej część metastralnej - na optymalną redukcję dodatkowych obciążeń w obrębie tej części stopy,
- zastosowano oddychający materiał wierzchni,
- sposób uszycia buta - bez żadnych szwów - zapewnia, że na stopę nie będą działały żadne dodatkowe naciski - na przykład ze strony zatrzasków czy też szwów.

Stosowany przede wszystkim po operacjach chirurgicznych.

Obuwie MedSurg Pro jest obuwiem sandałowym, które można zabudować stosując odpowiednią kapę ochronną, która zakrywa szczelnie przestrzeń palcową, dzięki czemu bezpiecznie okrywa palce i tworzy z tego buta obuwie całoroczne.

Więcej informacji dotyczących zastosowania tego rozwiązania znajdziecie Państwo w znajdującej się poniżej zakładce - "Powiązane produkty" - gdzie znajduje się link do strony produktowej kapy okrywającej palce. 

Obuwie MedSurge Pro można w prosty sposób przekształcić w obuwie odciążające, stosując w nim dodatkowo wkładkę odciążającą Peg Assist System.

W bardzo łatwy sposób można dokonać odbarczenia poprzez redystrybucję nacisku z każdej części stopy, wyciągając odpowiednio elementy puzlowe we wkładce.

Jest to bardzo dobra alternatywa dla zastosowania obuwia odciążającego wśród pacjentów, którzy nie powinni stosować butów o podwyższonej podeszwie.

Szczegóły dotyczące zastosowania wkładki znajdziecie Państwo w szczegółowym opisie tego produktu w zakładce poświęconej Peg Assist System. Link znajduje się w sekcji "Powiązane produkty", która znajduje się poniżej.

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania