Odzież medyczna

Oprócz sprzętu medycznego i artykułów higienicznych w naszym poznańskim sklepie internetowym znajduje się również damska i męska odzież medyczna.

Odzież Cherokee wykonana jest z wysokiej jakości mieszanki tkanin zapewniających całodniowy komfort w pracy. Chronią one przed drobnoustrojami oraz bakteriami zarówno podczas codziennej pracy w ośrodku zdrowia, jak i podczas wykonywania zabiegów. Użyte materiały zapewniają także odpowiednią wentylację nawet przy noszeniu ich przez cały dzień. Bluzki oraz spodnie i fartuchy dostępne w naszym sklepie są wytrzymałe na uszkodzenia i łatwe do czyszczenia. Posiadają również pojemne kieszenie na niezbędne akcesoria bądź rzeczy osobiste.

Dopełnieniem oferty odzieży medycznej jest obuwie. Dostępne w sprzedaży buty wykonane są między innymi z gumy z regulowanym paskiem na pięcie, co pozwala na łatwe dopasowanie do stopy. Ponadto obuwie z naszej oferty jest antystatyczne i można je poddawać sterylizacji. Ich zaletą jest również lekkość i elastyczność.

Prezentowane produkty dostępne są nie tylko w różnych modelach, ale także kolorach i rozmiarach do wyboru. Pozwoli to na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i komfortowe użytkowanie.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania