Orteza kolana z szynami GENU DIREXA 8356

Orteza kolana z szynami GENU DIREXA 8356

8356
Dostępny na zamówienie
260,19 zł
ROZMIAR
MODEL

 

Stabilizacja kolana

W razie dolegliwości kolan z towarzyszącym im niewielkim do umiarkowanego uczuciem niestabilności (wiotkość więzadła), orteza pomaga ustabilizować kolano, łagodzi ból i przywraca poprawne funkcjonowanie stawów. Dobrze kontrolowana kompresja poprawia funkcję sensoryczno-motoryczną - lepiej wyczujesz, co dzieje się w twoim kolanie i będziesz czuć się bezpieczniej.

Aby upewnić się, że czujesz się komfortowo nawet podczas noszenia ortezy kolana przez dłuższy okres czasu, materiał od wewnątrz jest bardzo miękki i przyjemny - szczególnie we wrażliwym zagłębieniu kolana.

Orteza Genu Direxa jest dostępna w wersji otwartej i zamkniętej.

Wersja 1 – otwarta

Wersję otwartą można całkowicie otworzyć i owinąć wokół nogi. Jeśli występuje opuchlizna lub mobilność jest ograniczona, to odpowiednia wersja produktu dla Ciebie.

Wersja 2 – zamknięta

Wersję zamkniętą zakłada się od góry, podobnie jak spodnie. Uchwyt w górnej części pozwala ustawić ortezę poprawnie.

 

Ciasne dopasowanie

 

Miękki materiał TriTech zapewnia przyjemny komfort noszenia i jednocześnie sprawia, że orteza nie przesuwa się na nodze.

 

Nadaje sie do uprawiania sportu

 

Ortezy posiadają dwie kieszenie z aluminiowymi szynami z obu stron połączone ze sobą zawiasem, dzięki czemu nadają się do uprawiania sportów kontaktowych.

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania