Orteza lędźwiowo-krzyżowa Spincare Flex III

Orteza lędźwiowo-krzyżowa Spincare Flex III

DRQH0B1FG
Dostępny na zamówienie
102,78 zł
ROZMIAR

 

 

Orteza lędźwiowo-krzyżowa

Urazy odcinka lędźwiowo-krzyżowego wymagają dobrania odpowiedniej ortezy, która zapewni stabilizację i ochronę. Dzięki temu leczenie tego odcinka przyniesie pożądane efekty, a wykonywanie codziennych czynności z dysfunkcją będzie prostsze. W ofercie Qmed znajdziesz różnego rodzaju ortezy przeznaczone do odcinka lędźwiowo-krzyżowego.

Krzyżowo-lędźwiowa orteza na schorzenia kręgosłupa o różnym stopniu nasilenia

Orteza lędźwiowo-krzyżowa Spincare Flex III umożliwi właściwą stabilizację. Przeznaczona jest do leczenia zachowawczego w dysfunkcjach odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa o różnej etiologii i różnym stopniu nasilenia. Orteza Spincare Flex III skutecznie stabilizuje odcinek lędźwiowo-krzyżowy w przypadku niestabilności segmentarnej po zabiegach operacyjnych. Jest również przydatna w doleczaniu po zabiegach neurologicznych i ortopedycznych. Inne wskazania do korzystania z ortezy lędźwiowo-krzyżowej to: profilaktyka ponownych urazów i przeciążeń, wady wrodzone odcinka lędźwiowego kręgosłupa (z lub bez zespołami bólowymi), a także przewlekłe dolegliwości bólowe w przebiegu choroby zwyrodnieniowej.

Orteza Spincare Flex III w ofercie Qmed

Orteza lędźwiowo-krzyżowa Spincare Flex III jest wykonana z elastycznych i rozciągliwych taśm. Jej konstrukcja zawiera cztery półelastyczne stalki z tworzywa sztucznego, które zapewniają bierną stabilizację (możliwość wyjęcia stalek do prania). Orteza Spincare Flex III została zrobiona z oddychającego materiału, który umożliwia odprowadzanie ciepła i wilgoci. Orteza dostępna w kolorze beżowym.

 

 Rozmiar  S M L XL  XXL
 Obwód pasa (cm) 56 - 71  69 - 84 81 - 96 94 - 109 107 - 122
50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania