Orteza na goleń i stopę MALLEO NEUREXA 28U50

Orteza na goleń i stopę MALLEO NEUREXA 28U50

28U50
Dostępny na zamówienie
247,22 zł
ROZMIAR
STRONA

 

Orteza wspomagająca zgięcie grzbietowe stopy Malleo Neurexa Pro 28U50

 

Po udarze mózgu, wiele osób często cierpi z powodu osłabienia zginaczy grzbietowych stopy, ustawiając ją w supinacji (odwróceniu). Palce mogą nie być odpowiednio uniesione, w wyniku czego, powstaje ryzyko potknięcia. Dzięki specjalnej konstrukcji, Malleo Neurexa Pro, unosi stopę i przeciwdziała skutkom rozwijającej się spastyczności.

Ortezę można nosić w ciągu dnia i nocy, również bez obuwia.

 

Korzyści

 

Znaczące korzyści terapeutyczne

Malleo Neurexa Pro odgrywa pomocniczą rolę w terapii ostrej spastycznej supinacji stopy. Orteza wspomaga zgięcie grzbietowe stopy i zmniejsza ryzyko zahaczenia palców o małe przeszkody lub o nierówne podłoże.

Łatwa w czyszczeniu

Ze względu na skład materiału, ortezę Malleo Neurexa Pro można myć i jest bardzo łatwa w utrzymaniu higieny. Utrzymuje swój wygląd nawet po dłuższym używaniu i nie odbarwia się.

Stosując podkładkę antypoślizgową, można nosić ortezę także bez butów, ale nie boso.

Orteza na dzień i noc

Poprzez zamocowanie ortezy paskami i zapięciami Velcro, można również nosić ją w nocy w celu utrzymania stopy w pozycji neutralnej.

 

Wskazania

Orteza może być stosowana przy osłabieniu zginaczy grzbietowych stopy, zwłaszcza w przypadku ostrej supinacji stopy w wyniku spastyczności, na przykład po udarze mózgu lub urazowym uszkodzeniu mózgu, wskutek stwardnienia rozsianego, atrofii neuromięśniowej lub przy porażeniu nerwu strzałkowego.

ROZMIARY

S- 35-37
M- 37-39
L-  39-41
XL- 41-44
XXL- 44-47

 
50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania