Ortezy nadgarstka

Ortezy i stabilizatory nadgarstka

 

Ortezy nadgarstka są przydatne podczas kontuzji stawu nadgarstkowego, skręceń, zapaleniach ścięgna, przykurczach stawowych oraz chorobach reumatycznych. Stosowane są rówież przez osoby chorujące na zespół cieśni nadgarstka.

 

Wykorzystywanie stabilizatorów na nadgarstek ma na celu utrzymać staw w jednej pozycji chroniąc go i korygując nieprawidłową pozycję stawu nadgarstkowego. Usztywniacze na nadgarstek są wykonane z takiego materiału, który przepuszcza powietrze a co za tym idzie szybciej odprowadza wilgoć.

 

Coraz częstszą chorobą na którą chorują osoby pracujące przez dłuższy czas przed komputerem jest zespół cieśni nadgarstka. Często powtarzane ruchy, które wykonujemy przy komputerze (klikanie w myszkę, pisanie na klawiaturze) sprawia, że powstaje nienaturalne wygięcie dłoni. Skutkiem tego jest w późniejszym stanie ból nadgarstka, mrowienie lub drętwienie dłoni. Dlatego tak ważne jest aby nie odkładać leczenia stawu nadgarstkowego i wykonywać odpowiednie ćwiczenia a także nosić przystosowaną do tego problemu ortezę.

 

Stabilizatory stawu nadgarstkowego, które można znaleźć w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości materiału przez co będziemy mogli cieszyć się ich długim czasem użytkowania. Aparaty na nadgarstek, które posiadamy w swojej ofercie zbierają cały czas pozytywne oceny od lekarzy, rehabilitantów, a także sportowców. Nasze ortezy spełniają wszystkie kryteria, które powinny spełniać profesjonalne stabilizatory.

 

Market medyczny Meta-Med Poznań to miejsce w, którym można przymierzyć i dobrać pasujący do nas produkt. Ponadto nasi eksperci pomogą w wyborze i powiedzą jak prawidłowo korzystać ze sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania