Ortezy stawu skokowego

Ortezy i stabilizatory stawu skokowego

 

W przypadku kontuzji lub zwichnięć konieczne jest korzystanie z usztywniaczy. Dobry wybór sprzętu umożliwi zmniejszenie bólu i szybszy powrót do zdrowia. Jest to sprzęt z którego często korzystają osoby uprawiające sport oraz zalecany jest przez lekarzy dla osób mających problemy ze zwichnięciami i urazami w okolicy stopy i stawu skokowego.

 

Jak zatem dobrać odpowiedni stabilizator stawu skokowego.

Na rynku Polskim ale również zagranicznym istnieje wiele firm, które zajmują się tworzeniem ortez. Klasyczne, dobrze usztywniające ortezy to gwaracncja szybkiego powrotu do zdrowia.

 

Ortezy stawu kolanowego i kostki muszą być zarówno funkcjonalne czyli spełniać swoją funkcję ale przede wszystkim wygodne. Źle dobrana orteza może nasilić ból kostki i pogorszyć jej stan. Dlatego tak ważne jest aby noszenie naszego usztywniacza w niczym nam nie przeszkadzało.

Proponowane przez nas produkty występują w różnych wariantach i rozmiarach. Ortezy dopasowują się do kształtu nogi tak by zagwarantować ich komfort noszenia. Obok klasycznych ortez takich firm jak Oppo, Antar Oppo, Mobilex posiadamy także opaski elastyczne które przyspieszają czas rehabilitacji oraz powrót do pełni sił.

 

Najlepsze stabilizatory kostki oraz ortezy na staw skokowy można kupić w naszym sklepie internetowym ortezka.pl lub w Poznaniu w sklepie medycznym Meta-Med.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania