P-SS-06 Stabilizator podudzia

P-SS-06 Stabilizator podudzia

P-SS-06
Dostępny na zamówienie
173,15 zł

 

Zabezpiecza pacjenta przed powstawaniem odleżyn okolic kości piętowej.

Zmniejsza ryzyko zakrzepowego zapalenia żył u osób leżących.

Odpowiednia długość stabilizatora zabezpiecza kolano przed przeprostem.

Dzięki uniwersalności systemu StabiloBed®, stabilizator P-SS-06 z powodzeniem może być stosowany u osób po urazach kończyn, zarówno dolnych jak i górnych, działając odciążająco i gwarantując wysoki komfort użytkowania.

ZALETY
 
 
PureMed™ - materiał bardzo bezpieczny dla człowieka, a zarazem łatwy do dezynfekcji. Dzięki antybakteryjnym składnikom na bazie nieorganicznego Zeolitu Srebra, materiał PureMed™ doskonale sprawdza się przy wielokrotnym użytkowaniu poduszek przez różnych pacjentów w szpitalach czy ośrodkach rehabilitacyjnych oraz w przypadkach występowania obszarów wysokiego ryzyka infekcji. PureMed™ jest lekki, miękki i bardzo podatny na układanie.
 
RadioLogic™ - poduszka może być stosowana w diagnostyce obrazowej (RM,TK,RTG).
 
VelcroFit™ - to specjalny system rzepów. Umożliwia on pozycjonowanie poduszek na materacu pokrytym samoszczepnym prześcieradłem STABILObed® oraz łączenie wybranych modeli w różne konfiguracje.
 
AntySlip™ - specjalny materiał antypoślizgowy, który zabezpiecza przed niechcianym przemieszczaniem się poduszki na materacu.
 
ROZMIARY
 
Symbol Rozmiar A B C
P-SS-06 1 24 45 19
 
 
SUGEROWANE AKCESORIA Opis
Pokrowiec zmywalny PureMed™
puremed
Pokrowiec zmywalny PureMed™ stanowi zewnętrzną warstwę każdej poduszki STABILObed®. Wykonany jest z miękkiego, elastycznego i łatwego do dezynfekcji materiału PureMed™. Pokrowiec dopasowany jest dokładnie do kształtu poduszki. Posiada także suwak, który umożliwia jego łatwe zdejmowanie i nakładanie. Na każdym z pokrowców naniesiono w sposób trwały piktogramy bezpieczeństwa oraz sposób i zasady dezynfekcji. W przypadku uszkodzenia pokrowca w Twojej poduszce STABILObed®, wystarczy wymienić go na nowy, bez konieczności zakupu nowego produktu.
Wkład bawełniany z granulatem

wklad
Wewnątrz większości poduszek STABILObed® znajduje się specjalny wkład bawełniany. Wypełniony specyficznym, drobnym granulatem doskonale dostosowuje się do kształtu ciała użytkownika. Dzianina bawełniana, z której wykonano wkład posiada atest OEKO-TEX® STANDARD 100, a zawarty w niej granulat uzyskał atest PZH. Dzięki specjalnej kieszonce zamykanej na rzep bez trudu dopasujesz ilość granulatu w produkcie, zależnie od indywidualnych potrzeb. Jeżeli podczas długotrwałego użytkowania Twoja poduszka STABILObed® straci swoje właściwości, nie musisz kupować nowej poduszki. Wystarczy jedynie wymienić wkład z granulatem.
Pokrowiec Frotte

frotte
Pokrowiec Frotte wykonany został z miękkiej bawełnianej dzianiny, przyjaznej dla skóry pacjenta i posiadającej atest higieniczny OEKO-TEX® STANDARD 100. Każdy z pokrowców dopasowany jest do kształtu poduszki. Występuje w kolorze ciemnoniebieskim i posiada zapięcie ułatwiające zdejmowanie go do prania. Pokrowiec Frotte należy traktować jak wyrób indywidualny i powinien być on używany tylko przez jednego użytkownika.
50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania