P-SS-27 Niemowlęcy klin antyrefluksowy

P-SS-27 Niemowlęcy klin antyrefluksowy

P-SS-27
Dostępny na zamówienie
312,04 zł
ROZMIAR

 

Klin antyrefluksowy powstał z myślą o niemowlakach, mających problemy związane z występowaniem refluksu żołądkowo-przełykowego.

Stosowanie klina znacząco łagodzi skutki dolegliwości poprzez prawidłowe ułożenie boczne i zabezpieczenie ciała małego pacjenta.

Poprawna pozycja dziecka zapobiega cofaniu się treści żołądkowo-przełykowej, co zmniejsza w istotny sposób ryzyko zachłyśnięcia się lub zadławienia.

ZALETY
 
 
PureMed™ - materiał bardzo bezpieczny dla człowieka, a zarazem łatwy do dezynfekcji. Dzięki antybakteryjnym składnikom na bazie nieorganicznego Zeolitu Srebra, materiał PureMed™ doskonale sprawdza się przy wielokrotnym użytkowaniu poduszek przez różnych pacjentów w szpitalach czy ośrodkach rehabilitacyjnych oraz w przypadkach występowania obszarów wysokiego ryzyka infekcji. PureMed™ jest lekki, miękki i bardzo podatny na układanie.
 
RadioLogic™ - poduszka może być stosowana w diagnostyce obrazowej (RM,TK,RTG).
 
VelcroFit™ - to specjalny system rzepów. Umożliwia on pozycjonowanie poduszek na materacu pokrytym samoszczepnym prześcieradłem STABILObed® oraz łączenie wybranych modeli w różne konfiguracje.
 
 
Symbol
Rozmiar
A1
A2
B
C
P-SS-27
1
- cm
- cm
- cm
- cm
50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania