Pani Teresa Medica PT0110 Obustronny Pas...
Pani Teresa Medica PT0110 Obustronny Pas...
Pani Teresa Medica PT0110 Obustronny Pas...
Pani Teresa Medica PT0110 Obustronny Pas Pachwinowy Z Pelotami
Pani Teresa Medica PT0110 Obustronny Pas Pachwinowy Z Pelotami
Pani Teresa Medica PT0110 Obustronny Pas Pachwinowy Z Pelotami

Pani Teresa Medica PT0110 Obustronny Pas Pachwinowy Z Pelotami

PT0110
Dostępny na zamówienie
91,20 zł

Obustronny pas pachwinowy z pelotami Pani Teresa PT 0110 jest dostępny w kolorze beżowym i rozmiarach od S- XXL.

Jego konstrukcja sprawia, że nie przemieszcza się w czasie ruchu, co daje komfort noszenia i poczucie bezpieczeństwa.

Wyjmowane peloty. Odpowiednie dopasowanie dzięki zapięciu na rzepy.

 

PANI TERESA MEDICA PT0110 OBUSTRONNY PAS PACHWINOWY Z PELOTAMI

SYMBOL: PT0110
MARKA: PANI TERESA MEDICA
PRODUCENT: SIGVARIS S.A.
SKŁAD SUROWCOWY: Elastil 35%, Poliamid 28%, Poliester 19%, Latex 8%, Elastan 5%, Polietylen 5%


Obustronny pas pachwinowy z pelotami Pani Teresa Medica PT 0110 to wyrób medyczny wielokrotnego użytku. Idealny przy wspomaganiu procesu leczenia i rehabilitacji przy braku możliwości operacji niewielkich przepuklin pachwinowych oraz profilaktyczne przeciw nawrotom w przypadku słabego aparatu mięśniowo- więzadłowego. Łagodny dla skóry. Łatwość użytkowania. Najwyższa jakość.Obustronny pas pachwinowy z pelotami to produkt ograniczający powiększanie się obustronnych przepuklin pachwinowych. Uniwersalna konstrukcja sprawia, że mogą go stosować zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Najwyższej jakości materiały wykorzystane do jego produkcji to gwarancja wygody i bezpieczeństwa użytkowania. Jest dostępny w kolorze beżowym i rozmiarach od S- XXLPas pachwinowy z pelotamiWSKAZANIA:-pacjenci z niewielkimi przepuklinami pachwinowymi, którzy z różnych przyczyn nie mogą być operowani


-po operacji przepukliny pachwinowej obustronnej w przypadku słabego aparatu mięśniowo-więzadłowego jako profilaktyka nawrotówPRZECIWWSKAZANIA:Nie stosować w przypadku przepukliny nieodprowadzalnej lub uwięźniętej, ponieważ może stwarzać niebezpieczeństwo uszkodzenia ściany jelita i opóźniać konieczność pilnego leczenia operacyjnego.SPOSÓB UŻYTKOWANIA:Odpiąć rzepy. Taśmę główną zapiąć na wysokości bioder. Do taśmy głównej przypiąć taśmę kroczną – najpierw z przodu, dociskając odpowiednio odprowadzoną przepuklinę pachwinową, a następnie, prowadząc wzdłuż wewnętrznej części uda, zapiąć taśmę z tyłu. Drugą taśmę kroczną zapiąć analogicznie po przeciwnej stronie.ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:-Obustronny pas pachwinowy należy stosować tylko na nienaruszoną skórę. Nie stosować bezpośrednio na rany, uszkodzoną lub chorobowo zmienioną skórę.


-Stosowanie maści, olejków, kremów i podobnych substancji może mieć negatywny wpływ na właściwości wyrobu, obniżyć jego trwałość i zmniejszyć skuteczność działania.


-W przypadku utrzymujących się lub nasilających dolegliwości bólowych, wystąpienia reakcji uczuleniowej, podrażnienia skóry lub jakichkolwiek innych działań niepożądanych, związanych z użytkowaniem wyrobu, należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.


-Właściwe użycie wyrobu może wymagać porady specjalistycznego personelu medycznego. Ze względów higienicznych oraz w trosce o skuteczność działania wyrób przeznaczony jest do stosowania wyłącznie przez jednego pacjenta.


-Dobranie odpowiedniego rozmiaru jest warunkiem właściwego funkcjonowania wyrobu.


-Każde użycie wyrobu powinno być poprzedzone sprawdzeniem pod kątem oznak zużycia lub starzenia. Jedynie nieuszkodzony wyrób daje gwarancję optymalnego działania.


-Nie należy stosować wyrobu nieprzerwanie przez 24 godziny, chyba, że lekarz zalecił inaczej.PIELĘGNACJA I PRZECHOWYWANIE:-Wyrób należy przechowywać w suchym pomieszczeniu. Chronić przed działaniem wysokich temperatur i bezpośrednim nasłonecznieniem.


-Zaleca się wypranie wyrobu przed pierwszym użyciem.TABELA ROZMIARÓW:

 ROZMIAR

S

M

L

XL

XXL

Obwód bioder (cm)

70-79

80-90

91-102

103-115

116-130

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania