Pani Teresa Medica PT0202 Pas Lędźwiowy...
Pani Teresa Medica PT0202 Pas Lędźwiowy...
Pani Teresa Medica PT0202 Pas Lędźwiowy...
Pani Teresa Medica PT0202 Pas Lędźwiowy Ortopedyczny z Fiszbinami
Pani Teresa Medica PT0202 Pas Lędźwiowy Ortopedyczny z Fiszbinami
Pani Teresa Medica PT0202 Pas Lędźwiowy Ortopedyczny z Fiszbinami

Pani Teresa Medica PT0202 Pas Lędźwiowy Ortopedyczny z Fiszbinami

PT0202
Dostępny na zamówienie
88,00 zł
Brutto

Pas lędźwiowy ortopedyczny z fiszbinami Pani Teresa PT 0202 to wyrób medyczny wielokrotnego użytku, przyjazny dla skóry.

To mocna i trwała stabilizacja jaką gwarantuje producent. Regulowane taśmy umożliwiające dopasowanie do sylwetki. Idealne wsparcie dla Ciebie w trakcie powrotu do zdrowia.

Dostępny w kolorze cielistym.

 

PANI TERESA MEDICA PT0202 PAS LĘDŹWIOWY ORTOPEDYCZNY Z FISZBINAMI

SYMBOL: PT0202
MARKA: PANI TERESA MEDICA
PRODUCENT: SIGVARIS S.A.
SKŁAD SUROWCOWY:
Poliamid 60%, Elastan 15%, Poliuretan 15%, Bawełna 10%Pas lędźwiowy ortopedyczny z fiszbinami Pani Teresa PT 0202 to wyrób medyczny wielokrotnego użytku. Nie ogranicza ruchów a przy tym świetnie stabilizuje, wzmacnia i odciąża. Idealny przy wspomaganiu procesu regeneracji, leczenia oraz rehabilitacji przy np. leczeniu zmian zwyrodnieniowych, dyskopatii, przeciążeniach, w zespołach bólowych odcinka lędźwiowego itd. Dostępny w kolorze beżowym i rozmiarach: XS- XXL.Pas na kręgosłup lędźwiowy został stworzony, by zmniejszyć ryzyko powikłań pourazowych, wspomagać rehabilitację i umożliwiać szybszy powrót do zdrowia. Pas lędźwiowy z fiszbinami, zapinany na rzepy, stabilizuje odcinek lędźwiowy kręgosłupa wymuszając przyjęcie prawidłowej postawy ciała.WSKAZANIA:- zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa odcinka lędźwiowego – spondyloartroza


-dyskopatia


-przeciążenia i nadwyrężenia odcinka lędźwiowego kręgosłupa


-fibromialgia


-w zespołach bólowych odcinka lędźwiowego kręgosłupa


-w celu odciążenia i stabilizacji odcinka lędźwiowego kręgosłupaSPOSÓB UŻYTKOWANIA:Odpiąć rzepy. Założyć wyrób, obejmując odcinek lędźwiowo-krzyżowy tak, aby fiszbiny rozszerzały się ku dołowi. Zapiąć taśmy dolne, unosząc podbrzusze. Zapiąć taśmy górne.ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:-Pas lędźwiowy należy stosować tylko na nienaruszoną skórę. Nie stosować bezpośrednio na rany, uszkodzoną lub chorobowo zmienioną skórę.

-Stosowanie maści, olejków, kremów i podobnych substancji może mieć negatywny wpływ na właściwości wyrobu, obniżyć jego trwałość i zmniejszyć skuteczność działania.

-W przypadku utrzymujących się lub nasilających dolegliwości bólowych, wystąpienia reakcji uczuleniowej, podrażnienia skóry lub jakichkolwiek innych działań niepożądanych, związanych z użytkowaniem wyrobu, należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

-Właściwe użycie wyrobu może wymagać porady specjalistycznego personelu medycznego.

-Ze względów higienicznych oraz w trosce o skuteczność działania wyrób przeznaczony jest do stosowania wyłącznie przez jednego pacjenta.

-Dobranie odpowiedniego rozmiaru jest warunkiem właściwego funkcjonowania wyrobu.

-Każde użycie wyrobu powinno być poprzedzone sprawdzeniem pod kątem oznak zużycia lub starzenia. Jedynie nieuszkodzony wyrób daje gwarancję optymalnego działania.

-Nie należy stosować wyrobu nieprzerwanie przez 24 godziny, chyba, że lekarz zalecił inaczej.PIELĘGNACJA I PRZECHOWYWANIE: -Wyrób należy przechowywać w suchym pomieszczeniu. Chronić przed działaniem wysokich temperatur i bezpośrednim nasłonecznieniem.


-Zaleca się wypranie wyrobu przed pierwszym użyciem.


-Przed praniem zapiąć rzepy w celu uniknięcia zahaczenia wyrobu. 

TABELA ROZMIARÓW :

 

ROZMIAR: XS S M L XL XXL XXXL
Obwód brzuszny w najszerszym miejscu (cm) <80 80-90 91-100 101-110 111-120 121-130 >130

50 Przedmioty
No reviews

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania