Pani Teresa Medica PT0204 Temblak kończyny górnej
Pani Teresa Medica PT0204 Temblak kończyny górnej
Pani Teresa Medica PT0204 Temblak kończyny górnej
Pani Teresa Medica PT0204 Temblak kończyny górnej

Pani Teresa Medica PT0204 Temblak kończyny górnej

PT0204
Dostępny na zamówienie
40,28 zł

Temblak na rękę Pani Teresa ma szeroki zakres regulacji.

Miękka osłona zapobiegająca otarciom szyi.

Do stosowania jako opatrunek podtrzymujący opatrunek gipsowy, po zdjęciu opatrunku gipsowego – podczas rehabilitacji, jako opatrunek doraźny w przypadku złamania kości przedramienia lub zwichnięcia stawu łokciowego.

ROZMIAR

 

PANI TERESA MEDICA PT0204 TEMBLAK KOŃCZYNY GÓRNEJ

SYMBOL: PT0204
MARKA: PANI TERESA MEDICA
PRODUCENT: SIGVARIS S.A.
SKŁAD SUROWCOWY:
Poliester 85%, Polipropylen 8%, Bawełna 4%, Poliamid 3%Temblak na rękę Pani Teresa PT 0204 to wyrób medyczny wielokrotnego użytku. Idealny przy wspomaganiu procesu leczenia i rehabilitacji. Szeroki wachlarz rozmiarów pozwala dopasować temblak do każdego. Rozmiary w jakich produkt jest dostępny: XXS- XL. Kolor granatowy.Temblak kończyny górnej składa się z obszernej kieszeni na przedramię, we wnętrzu której znajduje się otwór na kciuk, który gwarantuje utrzymanie ręki w prawidłowej pozycji. Szeroki wygodny pas nośny przekłada się przez zdrowe ramię (na skos) dopasowując jego długość za pomocą rzepów. Zabezpieczenia ochronne na taśmie układa się na szyi, aby zabezpieczyć skórę przed otarciami.WSKAZANIA:-pourazowo


-pooperacyjnie


-odciążająco, w celu podtrzymania opatrunku gipsowego


-w czasie procesu rehabilitacyjnegoSPOSÓB UŻYTKOWANIA:Jak zakładać temblak na rękę?


Umieścić przedramię w kieszeni temblaka. Zawiesić kciuk w przeznaczonym do tego „oczku” (opcjonalnie). Przełożyć taśmę podtrzymującą kieszeń przez zdrowe ramię, dopasowując odpowiednio jej długość za pomocą zapięcia na rzepy. Ułożyć osłonę w okolicy szyli.ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
-Temblak kończyny górnej należy stosować tylko na nienaruszoną skórę. Nie stosować bezpośrednio na rany, uszkodzoną lub chorobowo zmienioną skórę.


-Stosowanie maści, olejków, kremów i podobnych substancji może mieć negatywny wpływ na właściwości wyrobu, obniżyć jego trwałość i zmniejszyć skuteczność działania.


-W przypadku utrzymujących się lub nasilających dolegliwości bólowych, wystąpienia reakcji uczuleniowej, podrażnienia skóry lub jakichkolwiek innych działań niepożądanych, związanych z użytkowaniem wyrobu, należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.


-Właściwe użycie wyrobu może wymagać porady specjalistycznego personelu medycznego.


-Ze względów higienicznych oraz w trosce o skuteczność działania wyrób przeznaczony jest do stosowania wyłącznie przez jednego pacjenta.


-Dobranie odpowiedniego rozmiaru jest warunkiem właściwego funkcjonowania wyrobu.


-Każde użycie wyrobu powinno być poprzedzone sprawdzeniem pod kątem oznak zużycia lub starzenia.Jedynie nieuszkodzony wyrób daje gwarancję optymalnego działania.


-Nie należy stosować wyrobu nieprzerwanie przez 24 godziny, chyba, że lekarz zalecił inaczej.PIELĘGNACJA I PRZECHOWYWANIE:-Temblak należy przechowywać w suchym pomieszczeniu. Chronić przed działaniem wysokich temperatur i bezpośrednim nasłonecznieniem.


-Zaleca się wypranie wyrobu przed pierwszym użyciem.


-Przed praniem zapiąć rzepy w celu uniknięcia zahaczenia wyrobu.

 

TABELA ROZMIARÓW :

 

ROZMIAR:

XXS

XS

S

M

L

XL

Długość przedramienia (cm)

15-16

17-20

21-24

25-30

31-34

35-37

50 Przedmioty
No reviews

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania