Pani Teresa Medica PT0211 Temblak Kończyny...
Pani Teresa Medica PT0211 Temblak Kończyny...
Pani Teresa Medica PT0211 Temblak Kończyny Górnej Ze Stabilizacją
Pani Teresa Medica PT0211 Temblak Kończyny Górnej Ze Stabilizacją

Pani Teresa Medica PT0211 Temblak Kończyny Górnej Ze Stabilizacją

PT0211
Dostępny na zamówienie
46,76 zł

Temblak kończyny górnej ze stabilizacją Pani Teresa posiada szeroki zakres regulacji dzięki czemu dopasuje się do każdej sylwetki. 

Dodatkowa stabilizacja na kciuk oraz pas dookoła tułowia jest odciążeniem dla kontuzjowanej ręki.

Miękka osłona zapobiegająca otarciom szyi.

 

PANI TERESA MEDICA PT0211 TEMBLAK KOŃCZYNY GÓRNEJ ZE STABILIZACJĄ

SYMBOL: PT0211
MARKA: PANI TERESA MEDICA
PRODUCENT: SIGVARIS S.A.
SKŁAD SUROWCOWY: Poliester 85%, Polipropylen 8%, Bawełna 4%, Poliamid 3%Temblak kończyny górnej ze stabilizacją Pani Teresa Medica PT 0211 to wyrób medyczny wielokrotnego użytku. Idealny przy wspomaganiu procesu leczenia i rehabilitacji. Wysoka jakość materiałów zapewnia wygodę i trwałość w trakcie użytkowania. Dodatkowa stabilizacja na kciuk oraz pas dookoła tułowia jest odciążeniem dla kontuzjowanej ręki, zapobiega przemieszczaniu się kończyny podczas poruszania się.

Dzięki możliwości regulacji paska temblak można dopasować według indywidualnych potrzeb. Dodatkowo produkt posiada element osłaniający szyję znajdujący się na pasku co pozwala zapobiec otarciom naskórka.WSKAZANIA:


-pourazowo


-pooperacyjnie


-odciążająco, w celu podtrzymania opatrunku gipsowego


-w czasie procesu rehabilitacyjnegoSPOSÓB UŻYTKOWANIA:Jak zakładać temblak ze stabilizacją?
Umieścić przedramię w kieszeni temblaka. Zawiesić kciuk w przeznaczonym do tego „oczku” (opcjonalnie). Przełożyć taśmę podtrzymującą kieszeń przez zdrowe ramię, dopasowując odpowiednio jej długość za pomocą zapięcia na rzepy. Ułożyć osłonę w okolicy szyli. Zapiąć taśmę stabilizującą wokół tułowia.ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:-Temblak ze stabilizacją należy stosować tylko na nienaruszoną skórę. Nie stosować bezpośrednio na rany, uszkodzoną lub chorobowo zmienioną skórę.


-Stosowanie maści, olejków, kremów i podobnych substancji może mieć negatywny wpływ na właściwości wyrobu, obniżyć jego trwałość i zmniejszyć skuteczność działania.


-W przypadku utrzymujących się lub nasilających dolegliwości bólowych, wystąpienia reakcji uczuleniowej, podrażnienia skóry lub jakichkolwiek innych działań niepożądanych, związanych z użytkowaniem wyrobu, należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.


-Właściwe użycie wyrobu może wymagać porady specjalistycznego personelu medycznego.


-Ze względów higienicznych oraz w trosce o skuteczność działania wyrób przeznaczony jest do stosowania wyłącznie przez jednego pacjenta.


-Dobranie odpowiedniego rozmiaru jest warunkiem właściwego funkcjonowania wyrobu.


-Każde użycie wyrobu powinno być poprzedzone sprawdzeniem pod kątem oznak zużycia lub starzenia.Jedynie nieuszkodzony wyrób daje gwarancję optymalnego działania.


-Nie należy stosować wyrobu nieprzerwanie przez 24 godziny, chyba, że lekarz zalecił inaczej.PIELĘGNACJA I PRZECHOWYWANIA:-Temblak należy przechowywać w suchym pomieszczeniu. Chronić przed działaniem wysokich temperatur i bezpośrednim nasłonecznieniem.


-Zaleca się wypranie wyrobu przed pierwszym użyciem.


-Przed praniem zapiąć rzepy w celu uniknięcia zahaczenia wyrobu.
 

TABELA ROZMIARÓW :

 

ROZMIAR:

XS

S

M

L

XL

Długość przedramienia (cm)

17-20

21-24

25-30

31-34

35-37

50 Przedmioty
No reviews

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania