Pieluchomajtki MoliCare Premium Elastic 7K

Pieluchomajtki MoliCare Premium Elastic 7K

Premium Elastic 7K
Dostępny na zamówienie
1,99 zł
ROZMIAR

 

Pieluchomajtki MoliCare® Premium Elastic posiadają dwa elastyczne panele boczne i przylepcorzepy wielokrotnego zapinania, które zapewniają wygodę użytkowania zarówno pacjentowi i opiekunowi. MoliCare® Premium Elastic dzięki elastycznym panelom bocznym dopasowuje się do kształtów i ruchów ciała i zapewnia komfort noszenia. Szybkie i proste zakładanie  zmniejsza stres pacjenta. MoliCare® Premium Elastic jest łatwiejszy i szybszy w aplikacji w porównaniu z klasycznymi pieluchomajtkami i bardziej ergonomiczny dla opiekunów. Zakładanie produktu jest łatwe i intuicyjne; w 4 prostych krokach, zamiast w 8 jak w przypadku tradycyjnych pieluchomajtek. Warstwa chłonna zawierająca włókna skręcone zapewnia optymalne pH 5,5 skóry i efekt przeciwbakteryjny. Wysoka absorbcja, system zapobiegania wyciekaniu i system szybkiego pochłaniania  Quick Dry zapewniają kompleksową ochronę.

 

MoliCare® Premium Elastic 7 Kropli

 

Odpowiednie dla osób aktywnych  jak i pacjentów leżących, zapewniają bezpieczną ochronę i komfort noszenia w przypadku ciężkiego  stopnia  nietrzymania moczu.

  • Optymalne dopasowanie i elastyczne panele boczne: Elastyczne panele boczne w okolicy bioder zapewniają lepsze dopasowanie do kształtu i ruchu ciała, zapewniając pacjentowi większy komfort.
  • Ergonomiczne w zastosowaniu: aplikacja produktu oszczędza około 20% czasu i jest łatwiejsza i bardziej ergonomiczna dla opiekunów.
  • Przylepcorzepy wielokrotnego zapinania: 2 przylepcorzepy wielokrotnego zamykania (po jednym z każdej strony) dla łatwej obsługi i bezpiecznego mocowania.
  • Aktywna ochrona skóry: przyjazne dla skóry pH 5,5 chroni skórę przed podrażnieniem. Skóra pozostaje sucha, dzięki trójwarstwowej budowie wkładu chłonnego i zaawansowanej  technologii Quick Dry.
  • Hypoalergiczne i przebadane dermatologicznie: wykonane z materiałów o najniższym potencjale dla reakcji alergicznych.
  • Neutralizator zapachów - neutralizuje nieprzyjemne zapachy i poprawia samopoczucie
  • System zapobiegający wyciekaniu - zapewnia ochronę przez wyciekaniem i zwiększa poczucie bezpieczeństwa.

 

Cena dotyczy jednej sztuki, nie całego opakowania

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania