PLASTER PROTECTION BUT POOPERACYJNY QMED -...

PLASTER PROTECTION BUT POOPERACYJNY QMED - OSŁONA GIPSU

Postoperative Shoe
Dostępny na zamówienie
46,34 zł
ROZMIAR

 

Obuwie wykonane z oddychającego materiału syntetycznego. Otwarta konstrukcja przedniej części buta pozwala na proste zakładanie a także zapewnia dopływ powietrza do stopy. Sztywny zapiętek, prawidłowo utrzymuje stopę w pozycji. Obuwie zapinane jest na 2 rzepy by móc dopasować tęgość buta i zapięcie do indywidualnych potrzeb użytkownika. But może być stosowany zarówno na lewą jak i prawą nogę. Podeszwa antypoślizgowa zapewnia stabilną przyczepność do podłoża. But wyposażony jest w dodatkowy element- nosek, umożliwiający zamkniecie przedniej części buta oraz osłonięcie palców stopy. W zależności od potrzeby użytkownika, but może mieć otwarta lub zamkniętą przednia część.

Wskazania:

  • Po zabiegach chirurgicznych jako osłona gipsu i innych opatrunków, obrzęki różnego pochodzenia, gdy pacjent nie może użytkować normalnego obuwia.

Przeciwwskazania:

  • Zachować szczególną ostrożność w przypadku zaopatrywania pacjentów z zaburzeniami czucia w obrębie stopy.

Sposób użycia: Przyklej szeroki element klejącą powierzchnia do przedniej części buta, tak by strona welurowa znajdowała się na wierzchu. Nie nadaje się on do wielokrotnego przyklejania i odklejania. Przyklejony do frontu buta, nie powinien być odklejany. Przyczep nosek rzepem to przyklejonego już szerokiego elementu. Włóż stopę do buta i zapnij rzepy mocujące.

Konserwacja: Używając wilgotnej ściereczki z dodatkiem łagodnego detergentu np. mydła. Nie prać w pralce, nie zamaczać całego obuwia.

Skład:

Cholewka: płótno i pianka PU

Podeszwa: EVA

Zawartość: 1 szt., rozmiar uniwersalny na lewą lub prawą nogę.

Rozmiary:

S /24,6 cm

M / 26 cm

L / 27,8 cm

XL / 29,8 cm

BASIC UDI-DI: 59017804DRQI3RN9

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania