Podkład magnetyczny (mały) 125 x 65cm
Podkład magnetyczny (mały) 125 x 65cm
Podkład magnetyczny (mały) 125 x 65cm
Podkład magnetyczny (mały) 125 x 65cm
Podkład magnetyczny (mały) 125 x 65cm
Podkład magnetyczny (mały) 125 x 65cm
Podkład magnetyczny (mały) 125 x 65cm
Podkład magnetyczny (mały) 125 x 65cm

Podkład magnetyczny (mały) 125 x 65cm

44/P02
Dostępny na zamówienie
1 463,41 zł

 

Podkład magnetyczny (mały) 125 x 65cm

Idealny na fotel, siedzenie samochodowe
40 magnesów ferroceramicznych naszytych ręcznie o mocy 1200 GS

Wskazania do stosowania:
- Przewlekłe bóle zwyrodnieniowo-reumatyczne kręgosłupa i stawów
- Zaburzenia snu, bezsenność, stres
- Częste infekcje grypowo- wirusowe, stany zapalne
- W schorzeniach neurologicznych- po udarach, wylewach
- W podwyższonym ciśnieniu krwi, arytmiach serca
- W menopauzie
- W zaburzeniach przemiany materii, nadwadze i otyłości (pomaga w uregulowaniu przemian metabolicznych i zrzuceniu zbędnych kilogramów)

Charakterystyka wyrobu:
Zasadniczą część podkładu magnetycznego stanowi "rdzeń magnetyczny" składający się z 40 naturalnych magnesów ferroceramicznych o mocy 1200 GS, ustawionych jednobiegunowo, w polaryzacji ujemnej "N - negativ" niezwykle korzystnej dla organizmu, zbudowanego w 90 % z wody i biopierwiastków reagujących na energię magnesów.

Wymiary materaca:
DŁUGOŚĆ: 125 cm
SZEROKOŚĆ: 65 cm

W układzie podkłądu magnesy pełnią funkcję aplikatorów biostymulacji magnetycznej! Magnesy spełniają wiele funkcji regeneracyjnych; przede wszystkim dotleniają i alkalizują tkanki, tworząc wewnątrz ustroju korzystne środowisko zasadowe. Zdrowe komórki, aby funkcjonować prawidłowo wymagają zasadowości i wielocząsteczkowego tlenu (O2). Drobnoustroje chorobotwórcze; wirusy, bakterie i grzyby to w większości beztlenowce. Rozwijają się i wzrastają poprzez fermentację glukozy, która wymaga kwasowości i niewielkiej ilości tlenu.
Ekologiczne o starannie dobranej strukturze - materiały zapewniają-w kontakcie z ciałem użytkownika- zwiększony dopływ tlenu poprzez kontakt magnesów ze skórą-co uspokaja i regeneruje- wyrównując niedobory energii i wspomagając leczenie farmakologiczne. Podkład magnetyczny, podobnie jak i inne wyroby pakowany jest w etui foliowe zapinane na zamek velcro.

Przeciwwskazania do stosowania magnesów stałych:
- rozrusznik serca
- aparaty słuchowe
- inne implanty elektroniczne
- ciąża i okres karmienia

Magnetoterapię należy traktować jako sprawdzoną historycznie, nieinwazyjną metodę leczenia bólu; złamań, zwichnięć, obrzęków i innych dolegliwości oraz sposób na rewitalizację ogólną i odnowę biologiczną organizmu, wspomagającą leczenie zasadnicze.
Mimo, że magnesy generują energię usuwającą każdy niemal ból, biostymulacja magnetyczna nie może być traktowana jako leczenie zastępcze, prowadzone na własną rękę. Każdy uporczywy, powtarzający się ból, powinien być zdiagnozowany medycznie.
Nasze produkty bioterapeutyczne są bezpieczne, skuteczne, wszechstronnie sprawdzone i ogólnie dostępne poprzez sieć sklepów medycznych. Zostały dobrze ocenione w kraju i za granicą, posiadają wymagane rejestracje, atesty i sprawdziany kliniczne oraz status Wyrobów Medycznych klasy I.
Założone "reżimy" ręcznej technologii stanowią duże utrudnienie w produkcji. Jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Mamy jednak pewność, że obraliśmy właściwą drogę, dzięki której osiągamy wysoką skuteczność terapeutyczną, pełną ekologię i znakomite oceny odbiorców o czym świadczy 20 lat nieprzerwanej produkcji i dystrybucji w sektorze rehabilitacyjno-medycznym;bez zwrotów, reklamacji, incydentów medycznych.

10 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania