PODKOLANÓWKI JAMES CCL2

PODKOLANÓWKI JAMES CCL2

Dostępny na zamówienie
222,00 zł
Brutto
ROZMIAR
DŁUGOŚĆ
Kolor

 

Najwyższa technologia i styl

 


Produkt z wydłużonym okresem oczekiwania do 3 tygodni.
 

carbon-88 Granatowy-89 brazowy-11 czarny-99


Podkolanówki uciskowe JAMES to perfekcyjne połączenie zaawansowanej technologii i stylu - pasują zarówno do garnituru jak i do codziennego ubioru. Dzięki hamującej zapach impregnacji cynkiem, utrzymują świeżość męskich stóp nawet, gdy robi się gorąco. Delikatnie prążkowany i regulujący wilgotność materiał gwarantuje, że podkolanówki sprawdzą się zarówno w pracy jak i w czasie wolnym. Wygodny ściągacz zapobiega ich zsuwaniu i zapewnia doskonałe dopasowanie do kończyny. Podkolanówki zostały zaprojektowane zgodnie z anatomiczną budową męskiej stopy, która zapewnia maksymalną swobodę ruchu. Indywidualne strefy ucisku powodują, że podkolanówki są łatwe do zakładania i zdejmowania. Połączenie wzmocnionej pięty, bezszwowej części palcowej oraz pełnej amortyzacji podeszwy zapewnia relaks i niezawodne działanie.

• Dla mężczyzn.
• Pasują do stylu biznesowego i codziennego.
• Duże rozmiary stopy.
• Delikatnie prążkowana faktura.
• Bezszwowa część palcowa i wzmocniona pięta.
• Pełna amortyzacja podeszwy.
• Znak jakości Swiss Made.WSKAZANIA

2 klasa ucisku
Żylaki z łagodnym obrzękiem, powierzchowna i głęboka zakrzepica żylna, po zabiegach skleroterapii, chirurgii żył, ablacji termicznej, przewlekła niewydolność żylna (PNŻ), terapia wygojonego owrzodzenia żylnego, zapobieganie zakrzepicy żył głębokich i obrzękowi, zespół pozakrzepowy, profilaktyka zespołu pozakrzepowego, obrzęk pourazowy.

PRZECIWWSKAZANIA WZGLĘDNE

Nietolerancja na materiał, z którego wykonany jest produkt, dermatoza sącząca, zaburzenia czucia w kończynach, zaawansowana neuropatia obwodowa, cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów.

PRZECIWWSKAZANIA BEZWZGLĘDNE

Zaawansowana choroba okluzyjna tętnic obwodowych, bolesny siniczy obrzęk kończyny, septyczne zapalenie żył, zastoinowa niewydolność serca.

KOMPRESJOTERAPIA

Kompresjoterapia to sprawdzony sposób leczenia chorób żylnych. Dobór odpowiedniej klasy ucisku, rozmiaru oraz długość stosowania produktu kompresyjnego powinny być skonsultowane z lekarzem.

Produkty uciskowe należy zakładać rano, najlepiej zaraz po przebudzeniu i nosić przez cały dzień, W przypadku dolegliwości bólowych należy przestać stosować produkt i skonsultować się z lekarzem.

Przy prawidłowym użytkowaniu i pielęgnacji wyrobu, producent gwarantuje niezmienność ucisku przez okres 6 miesięcy. Po tym czasie skuteczność lecznicza produktu ulega zmniejszeniu.

INSTRUKCJA ZAKŁADANIA

Do zakładania i zdejmowania wyrobów uciskowych najlepiej używać gumowych rękawic SIGVARIS lub innych akcesoriów do tego przeznaczonych. Należy najpierw naciągnąć produkt na stopę, umieścić piętę we właściwym miejscu, a następnie, przy pomocy rękawic, rozprowadzić w górę pozostały materiał. Nieprawidłowa pielęgnacja pięt oraz ostre wkładki w obuwiu mogą doprowadzić do uszkodzenia produktu. Produkt nie powinien mieć bezpośredniego kontaktu z tłustymi maściami, kremami oraz olejkami.

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

• Prać codziennie ręcznie lub w pralce w maksymalnej temperaturze 40 stopni Celsjusza z użyciem woreczka do prania (program do prania tkanin delikatnych). Do prania ręcznego polecamy użycie Płynu do Prania Sigvaris. (dostępny w dziale Akcesoria). Nie używać płynów do zmiękczania tkanin.
• Nie suszyć w suszarce, ponieważ może to spowodować przegrzanie i generowanie ładunków elektrostatycznych. Wycisnąć w ręczniku, suszyć w przewiewnym miejscu, nie suszyć na słońcu ani na grzejniku.
• Nie prasować.
• Nie czyścić chemicznie. Nie stosować środków chemicznych.

UWAGA

Ostre paznokcie i pierścionki z ostrymi krawędziami mogą uszkodzić produkt. Żeby temu zapobiec, przy zakładaniu i zdejmowaniu produktów uciskowych, wskazane jest używanie gumowych rękawic.

OBJAŚNIENIA DO TABELI ROZMIARÓW

cB - obwód mierzony nad kostką w najwęższym miejscu
cC - obwód mierzony w łydce, w najszerszym miejscu
cD - obwód mierzony pod kolanem, w najwęższym miejscu
lD - długość mierzony od podłoża do wysokości mierzenia obwodu d po stronie wewnętrznej nogi.
Pomiarów należy dokonywać rano, zaraz po przebudzeniu, na nogach wolnych od opuchlizny.


SPRAWDŹ SWÓJ ROZMIAR

50 Przedmioty
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania